• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Martohen si Shrek dhe Fiona

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Sikur edhe shumë femra, Tracey Williams, e kishte pasur martesën nga ëndrrat.


Por, për dallim nga shumica e femrave, martesa e saj kishte përfshirë ngjyrosjen e trupit me ngjyrën e gjelbër dhe shndërrimi në personazh nga filmat vizatimor.

33-vjeçarja adhuruesja e serialit të animuar “Shrek” dhe bashkëshorti i saj, Viv Williams i shprehën betimet e tyre për martesë të maskuar në personazhet nga filmi i animuar, “Shrek dhe princesha Fiona”.

E kanë shikuar “Shrekun” në takimin e tyre të parë dhe që nga atëherë kishin vendosur se do të martohen të shndërruar në personazhet kryesore të këtij seriali mjaft të popullarizuar.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top