• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Martohet Blerand Stavileci

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Blerand Stavileci dhe Vitore Metaj e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre.


Sipas burimeve të Kosovapress-it qifti nuk ka dashur që ceremoninë martesore ta bëjë me shumë zhurmë.

Mësohet se Stavileci dhe Metaj në ceremoninë e martesës së tyre e kanë mbajtur qysh para dy dite dhe të ftuar kanë qenë vetëm familjarët e qiftit.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Martohet Blerand Stavileci

ku ku, kush qenka martu ministri i bujqesise une mendova Obama:d
 
Top