• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Martohet Hilary Duff

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Këngëtarja dhe aktorja Hilary Duff është martuar me yllin e hokeit mbi akull, Mike Comrie, në një ceremoni intime në Kaliforni.
Ndërrimi i unazave u bë para 100 miqve dhe familjarëve të shtunën në mbrëmje në Santa Barbara. Nusja ishte e veshur me një fustan Vera Wang, ndërsa u përcoll në altar nga nëna e saj Susan Duff.

Comrie ia propozi Duff martesën në Hawaii në shkurt, pas dy viteve lidhje. Duff së fundmi ka shpenzuar 3.85 milionë dollarë në një shtëpi të re për çiftin.
 
Top