• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Martohet Nazi

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Këngëtari i grupit “Aurora”, Nazi, do të martohet gjatë këtij muaji, pikërisht më 19 shtator, ndërsa bëhet e ditur se ai tashmë ka filluar të shpërndajë ftesat e dasmës.


“Nuk planifikoj të kem shumë mysafirë, por as pak. Nuk kam ftuar shume veta nga muzika, as nga politika.

Mendoj të bëj një dasmë që orientohet te familja ime e ngushte dhe e gjerë, nuk dëshiroj të bëj publike numrin e të ftuarve, por mendoj se është i arsyeshëm”, ka thënë këngëtari për të përditshmen “Zëri”.

Për të argëtuar të pranishmit në dasmë do të përkujdeset këngëtari Labinot Tahiri, i cili është mik i afërt i Nazit.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top