• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Martohet Penelope Kruz

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Dy aktorë të njohur spanjollë me famë ndërkombëtare Penelope Kruz dhe Havier Bardem jane martuar në ishujt Bahamas në fillim te ketij muaji.


Lajmi behet i ditur nga disa revista te njohura. Cifiti i njohur ka zgjedhur te kete nje ceremoni private larg vemendes se kamerave ne vilen e nje mikut te tyre ne Bahamas ndersa per veshjet eshte kujdesur stilisti Anglez Xhon Galiano.

Të dy aktorët, si Penelope Kruz ashtu edhe Havier Bardem jane fitues te cmimit Oskar, Bardem për rolin e tij në filmin e vitit 2008 te vellezerbe Coen “No country For Old Men” ndersa Kruz ne filmin e regjisorit amerikan Woody Allen Vicky “Kristina Barcelona”.

Cifti eshte njohur prej disa kohesh ne sheshin e xhirimit të filmit spanjoll dhe qe prej asaj kohe nuk jane ndare më.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Martohet Penelope Kruz

hajt x hajr i qofte..figli maschi..:D:D
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Martohet Penelope Kruz

Erpa ... urime : ) dhe jete te lumtur ...
 
Top