• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Martohet Robbie Williams

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Këngëtari britanik, Robbie Williams, është martuar me të dashurën e tij Ayda Field, në shtëpinë e tij në Los Angeles.
Krijuesi i hitit “Angles”, i cili ka qenë në lidhje me aktoren që nga viti 2007, ia propozoi martesën Fieldit në fund të vitit 2009. Çifti thuhet t’i ketë ndërruar unazat në një ceremoni intime përpara miqve dhe familjarëve në villën e tij në Beverly Hills.

Williams që besohet ta ketë detyruar bashkëshorten e re të nënshkruajë një kontratë që ia garanton pasurinë në rast të divorcit, vendosi që t’i ndryshonte planet, pasi që u zbulua pak ditë më parë se ai do të martohej në Santa Catalina, një gjë që nuk e bëri për shkak të privatësisë.
 
Top