• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mashkulli enigmatik i Rozanës

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Dihet që këngëtarja Rozana Radi është beqare aktualisht. E ka pohuar vetë, e madje vetëm është parë nëpër festat e fundit në kryeqytet.


Megjithatë, kjo nuk do të thotë që ajo është e vendosur që të mos krijojë një raport apo të mos njohë persona. Në foton që ju sjellim këtë herë ajo shihet me një mashkull duke kërcyer e qeshur.

Nuk dimë nëse ky është ndonjë shok i Rozanës apo një njohje e re është në sfond për këngëtaren. Gjithsesi, nëse bëhet fjalë për dikë në jetën e Rozit, “Bluetooth” do ta zbulojë shumë shpejt.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top