• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Materiale edukuese për femijët

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
6,200
Pikët
113
Vendndodhja
BLITZKRIEG
Duke marr parasysh qe pjesa me e madhe jane jasht Shqiperis, mendoj te hap kete teme per te sjelle materiale per femijet e emigranteve shqiptar.

Ne kete menyre mund te ndihmojm sadopak zhvillimin e njohurive rreth Shqiperise: 
Last edited:
Top