• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mbeti shtatzënë pasi që shikoi një porno film 3D

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy


Një grua pretendon se kishte mbetur shtatzënë pasi që kishte shikuar një film pornografik, në teknologjinë 3D. Ajo ka sjellë në jetë një djalosh me ngjyrë.
Bashkëshorti i saj, i cili u kthye në shtëpi pas një viti të kaluar në Irak, dhe gjeti një djalosh të vogël, tha: "Me teknologjinë e sotme, çdo gjë është e mundur”. Madje edhe nëse fëmija është i zi, përkundër faktit se nëna e tij Jennifer dhe bashkëshorti i saj Erick janë të bardhë.

“Kur Samsung paralajmëroi për rrezikun e shikimit të 3DTV nga ana e grave shtatzëna, a thua vallë kishte referuar për një gjë të tillë?

Bashkëshorti Erick Johnson shitej krenar me Amerikën në Irak, përderisa gruaja e tij Jennifer mbeti shtatzënë përderisa shikonte porno film në televizionin 3D me shoqe dhe shokë.

Në këtë mënyrë ajo ka shpjeguar këtë “mrekulli”. “Pas një muaji që kisha shikuar filmin, fillova të mos ndihesha mirë dhe pasi bëra testin e shtatzënisë, rezultatet ishin pozitive".

Tani ajo ka një djalosh të vogël, që siç thotë Jennifer, i ngjanë një ylli të pornografisë me prejardhje afro-amerikane, që luante në atë film.

"Më duket rast i dyshimtë, filmat në 3D duken si të vërtetë. Me teknologjinë e sotme, ҫdo gjë është e mundur", thotë bashkëshorti i shumë besueshëm Erick Johnson. /Dren Kada/Telegrafi/
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Mbeti shtatzënë pasi që shikoi një porno film 3D

Kjo na qeka si shen maria..kti te shkretit i paska ra dielli nkok ne irak hahahahah
 

Rozana

Anëtar i ri
Anëtar
May 6, 2010
Postime
20
Pikët
0
Vendndodhja
prishtina
Përgjigje e: Mbeti shtatzënë pasi që shikoi një porno film 3D

tema e pa kuptimt
 
Top