• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mbi varrin tim të shkruhet...

Status
Temë e mbyllur.

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
cfar do te donit te shkruhej mbi pllaken e varrit tuaj??
un do doja te shkruhet -KTU DO PUSHOJ PERGJITHMON....!!!
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,519
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Mbi Varrin tim te shkruhet..??

cfar do te donit te shkruhej mbi pllaken e varrit tuaj??
un do doja te shkruhet -KTU DO PUSHOJ PERGJITHMON....!!!
Per pak humor : Nuk ka ku te shkosh me, aty do pushosh te duash a jo ti :p lol

Per temen ...eeeem .. nuk e di , per ket gje do mendoj rreth 75 vjeteve :D

 

Regina

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
3,869
Pikët
113
Përgjigje e: Mbi Varrin tim te shkruhet..??

Po na kujton vdekjen amon :(
shkruhet.


"""" MOS HARRONI FJALKRYQET""""":p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Mbi Varrin tim te shkruhet..??

Per pak humor : Nuk ka ku te shkosh me, aty do pushosh te duash a jo ti :p lol

Per temen ...eeeem .. nuk e di , per ket gje do mendoj rreth 75 vjeteve :D

haha e mire moj ti deri atehere do jetosh po

na e le cik amanet si do qe te shkruhet plaka ..:)
 

bomber

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
142
Pikët
0
Përgjigje e: Mbi Varrin tim te shkruhet..??

Here lies
Bomber
Pardon me
For not rising. hahahaha
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Mbi Varrin tim te shkruhet..??

Me lini rehat ose u ngtita Lugat hahahaha
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,290
Pikët
113
Përgjigje e: Mbi Varrin tim te shkruhet..??

Ngushellimi im per juve: Mirupafshim!!!
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Mbi Varrin tim te shkruhet..??

Mos gabo te me sjellish LULE ...!!!
 

Regina

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
3,869
Pikët
113
Përgjigje e: Mbi Varrin tim te shkruhet..??

Puffiiiiiiiiiiiiii :)

aman, deri atehere te jetojme te gjoret ne, aman te marrte e mira me keto varreza.

Te gjallet me te gjallet, te vdekurit me te vdekurit.
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Mbi Varrin tim te shkruhet..??

regi kiss

po moj po po dhe atje kur te shkoj e dua te kem varrin e mire ....:)

do jem e re atje do e ndertoje jete me mire se ktu qe e kisha po cka te bej qe asgje nuk kam be per ate bote me shume po i lakmohem kesaj bote....:(
 
Status
Temë e mbyllur.
Top