• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mbush 100 vjec ne burg

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,592
Pikët
113
Vendndodhja


Nje amerikan ka festuar 100 vjetorin e lindjes se tij ne burg duke u shnderruar ne ëburgaxhiunë me te vjeter te Nju Jorkut.

I denuri shprehet ëmundohem tëu largohem telasheve ketu brenda me te burgosurit e tjere, ha shume perime dhe vdes fare per kikirikeë,keshtu e ka shpjeguar jetegjatesine e tij Teodor Sipner.

Sipner u ndalua ne mesin e viteve 90 nen akuzen e abuzimit seksual ndaj pese famijeve dhe u denua me burgim te perjetshem ne vitin 1999.

ëEshte e cuditshme te jesh i burgosuri me i vjeter, por ndoshta eshte me keq akoma sikur te isha i burgosuri me i riëne mosheë, perfundon Nje shtetas amerikan ka festuar 100 vjetorin e lindjes se tij ne burg duke u shnderruar ne ëburgaxhiunë me te vjeter te Nju Jorkut.
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Mbush 100 vjec ne burg

mandi kush ja ka blere torten:p qe ja befsha gropen me ketyre qe merren me keto gjera
 
Top