• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mbyll fëmijët në dollap, 2 vdesin

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Një amerikane me origjinë somaleze ka sakrifikuar 5 fëmijët për një takim me shoqen e saj.


Për të mos lënë fëmijët të dalin nga shtëpia, ajo i ka mbyllur në një dollap për rreth 10 orë, në një hapësirë rreth 2 metra të gjerë. Fëmijët janë të grupmoshës 3-7 vjec dhe ata jëtojnë në shtetin e Indianas bashkë me të ëmën.

28 vjecarja me origjinë afrikane e ka kuptuar gabimin vetëm pas kthimit në shtëpi, kur dy prej fëmijve i ka gjetur të pajetë. Sipas dëshmitarëve, fëmijët ishin të kequshqyer.

Viktimat janë Zuhuri 5 vjecar dhe Zaccaria 3 vjecare. Edyan Farah u denoncua një mik i saj, i cili vuri re sjelljen e cuditshme. Ajo do përballet me akuzat për vrasje me dashje, ndërsa fëmijët janë transferuar në një qëndër sociale.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
5,280
Pikët
113
Përgjigje e: Mbyll fëmijët në dollap, 2 vdesin

Booooh sa e semure! :O Ketu te marrin vesh qe i le qofte dhe per disa sec. brenda ne dollap ti marrin femijet nga kujdestaria.
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Mbyll fëmijët në dollap, 2 vdesin

Syte e dreqit i paska e dreqi e marrte.
 

Apollyon

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 16, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
periferi
Përgjigje e: Mbyll fëmijët në dollap, 2 vdesin

Kjo qenka si gogol. Po a lejohet qe gogoli te krijoje familje? WTF!
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,522
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Mbyll fëmijët në dollap, 2 vdesin

Booooh , mer zot, tani ta mbyllin ate ne dollap ...pupupupupu jane çmen njerezia .
 

Disturbed

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 20, 2010
Postime
109
Pikët
0
Vendndodhja
Kosovë
Përgjigje e: Mbyll fëmijët në dollap, 2 vdesin

...lloj lloj femre behet sot Nënë.....ncncnc
 
Top