• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mc Kresha duet me Aurela Gaçe

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Reperi kosovar Mc Kresha së shpejti do të realizojë një duet me këngëtaren nga Shqipëria, Aurela Gaçe.


Mc Kresha ka treguar për Telegrafi.com se ende nuk kanë vendosur se kur do të realizohet videoklipi, por vetë kënga do të mund të dëgjohet së shpejti.

Reperi gjithashtu ka zbuluar se do të realizojë edhe një bashkëpunim me DJ e njohur kosovar, Dj FLOW, ndërsa do të realizojnë edhe një videoklip së bashku.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top