• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

McDermott e braktis Torin

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Aktorja Tori Spelling ndihet se është e “lënë jashtë dore” nga burri i saj Dean McDermott.


Burimet thonë se çifti – të cilët rrisin dy fëmijë së bashku – janë në prag të prishjes së martesës së tyre “për shkak se ata nuk janë duke u përshtatur me njëri-tjetrin”.

Nëse ata nuk marrin ndonjë ndihmë serioze martesa e tyre shpejt do të dështoj”, tha një burim për revistën “America’s Star”. Dean qysh nga vitit i kaluar është dukur se nuk ‘lodhet’ shumë për Torin.

Në një intervistë të fundit të saj, Tori e kishte treguar këtë dhe kishte kërkuar ndihmë nga Jennie Garth me të cilën kishte luajtur në serialin e falshëm Beverly Hills në vitet e ‘90.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top