• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Me çfarë sporti merreni ?

Me Se Sporti Mereni

 • Futbool

  Votes: 4 11.1%
 • Volleboll

  Votes: 1 2.8%
 • Basketboll

  Votes: 2 5.6%
 • Mundje

  Votes: 1 2.8%
 • Palester

  Votes: 5 13.9%
 • Tenis

  Votes: 2 5.6%
 • Not

  Votes: 4 11.1%
 • Ski

  Votes: 1 2.8%
 • Ciklizem

  Votes: 0 0.0%
 • Ping Pong

  Votes: 2 5.6%
 • Tjeter

  Votes: 14 38.9%

 • Numri i votuesve
  36

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Un Smerem Me Asnje Lloj Sporti Vec 1 ose Dy Her Ne Jav Kalceto :D Futboll Dmth.
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Me Se Sporti Mereni ëKTU ME KENI MUA 3 HER NE JAV
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Me Se Sporti Mereni ë

Palester & Boks :)
 

tina-RTM

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 2, 2010
Postime
45
Pikët
0
Vendndodhja
Prishtine
Përgjigje e: Me Se Sporti Mereni ë

akoma vazhdoj me basketbollin qe nga klasa e 9........
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Me Se Sporti Mereni ë

Notim :) Duhet te jeni krenar qe keni edhe nje notar midis jush ne forum :) 100 metra per 1 min e 3 sec , Meqe kjo Pupa qenka notare i bej ftese te bejme gare :D
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Me Se Sporti Mereni ë

ku ka loje me te bukur se futbolli :D Per Ver Eshte Volleybolli Ne Plazh :p
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
50,318
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Përgjigje e: Me Se Sporti Mereni ë

merem me hedhje qekici dhe shtyj ndonje gjyle kur nevrikosem.
 

zirconium

V.I.P
Anëtar
Apr 30, 2013
Postime
16,871
Pikët
63
Përgjigje e: Me çfarë sporti mereni ?

Gare me frigoriferin, sidomos ne olimpjadat e mesnates e gri fare ate dreq frigorifer.
 

Stelar

white light
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
39,397
Pikët
113
Përgjigje e: Me çfarë sporti mereni ?

Opsioni ...tjeter :D
 
Top