• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Me cilin sport merreni dhe me cilin sport do të dëshironit të merreshit?

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Me cilin sport merreni dhe me cilin sport do të dëshironit të merreshit?

rrofsh per temen SEa

nuk merem me asnje sport per momentin se nuk kam kohe (pun shkoll etj etj) nje kohe te gjat kam vrapu shume....

po do doja te merem me Tenisin dhe shume e kam qejf notimin :)
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Me cilin sport merreni dhe me cilin sport do të dëshironit të merreshit?

kenaqesi Puffe qe e pelqeve temen.

dhe une me perpara vrap ose u merrja me aerobik!! po tani ne dimer pertoj..

sporti im me i preferuar do ishte tu merrja me notim dhe tenis dhe te beja ski.

por ski smundem te bej me arsye shendeti. :(

ps.hmm te hedhem me parashut kam qef..vdess lol
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Me cilin sport merreni dhe me cilin sport do të dëshironit të merreshit?

hajde SEa :)

ufffff qe me ka mar malli per notimmmmmmmm zot o zotttttttt kur do vi veraaaaaaaaaaaaaaa :)
 

tété

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2010
Postime
1,710
Pikët
0
Vendndodhja
Do te me besh gje vizite?
Përgjigje e: Me cilin sport merreni dhe me cilin sport do të dëshironit të merreshit?

Une jam marre shume me not dhe basketball.
Tani merrem me alkol dhe me shkon shume..lol
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,009
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Me cilin sport merreni dhe me cilin sport do të dëshironit të merreshit?

dikur me pelqente basketbolli, tani merrem me zhytje nenujore, me pelqen shume tenisi dhe po mendoj ta filloj. nga java tjeter do filloj notin ne pishine se sben se na duhet te sjellim cik veten ne forme :)
 

A.V.A.T.A.R

Tomorrow Never Dies
Anëtar
Jan 8, 2011
Postime
16
Pikët
1
Vendndodhja
Atje ku menquria e ben njeriun me te fuqishem!
Përgjigje e: Me cilin sport merreni dhe me cilin sport do të dëshironit të merreshit?

Une merrem me futboll , do te kisha pasur deshire te mirrem me skijim por e kemi shume larg qendren e skijimit, keshtu qe me mjafton futbolli tani per tani
resp3ct3
 

Lov!

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
1,006
Pikët
113
Vendndodhja
BLANC ET NOIR
Përgjigje e: Me cilin sport merreni dhe me cilin sport do të dëshironit të merreshit?

Jam marr në rini, tani s'kam takat,
më mjaftojnë 8 orë punë..
 

trestenik

Heavy Metall
Anëtar
Jan 26, 2011
Postime
735
Pikët
0
Përgjigje e: Me cilin sport merreni dhe me cilin sport do të dëshironit të merreshit?

si femi, jam marr me shah, dikur me von me. A.T.K.sport luftarak,kurse tash jam ber pertac nuk mirrem me sport
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,199
Pikët
113
Përgjigje e: Me cilin sport merreni dhe me cilin sport do të dëshironit të merreshit?

Dikur volleyball do me pelqente te merresha serish po ehe :(
Momentalisht asgje rri te rrim tu trash ehe-n...
 

crux

Light is easy to love, show me your darkness
Anëtar
Jan 27, 2011
Postime
18,488
Pikët
113
Përgjigje e: Me cilin sport merreni dhe me cilin sport do të dëshironit të merreshit?

me asnje lloj sporti nuk merrem, bej ushtrime te renda fizike per te mbajtur trupin ne forme.
kur shikoj 20 vjecare barkderra verdalle, me vjen automatikisht shprehje ironie ne fytyre, race dembelash.
deri vjet ne vere kam praktikuar notin shume, notoj per kilometra te tera.
berishes ja kaloj pa frik haha
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,199
Pikët
113
Përgjigje e: Me cilin sport merreni dhe me cilin sport do të dëshironit të merreshit?

Jo jo ne plazh eshte lezet se zhgerryhesh ne rer, por ne karrieren time sportive njeher e kam ngren me top turive dhe ajo ka ndodhur ne fillimet e mia haha
Kur ja mora doren ti beja ato planzhonet si flutur :p
 

El_CuLpable

CaMpEoN
Anëtar
Jul 23, 2011
Postime
24
Pikët
0
Vendndodhja
MaLaGa, SpAiN
Përgjigje e: Me cilin sport merreni dhe me cilin sport do të dëshironit të merreshit?

Dikur u merja me futbollin por e pash qe s'isha per at sport ene e lash. Per momentin spo merem me asigjo por me pelqe shum Skia dhe Parashutizmi :D
 

Skydive

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 22, 2012
Postime
2,260
Pikët
0
Përgjigje e: Me cilin sport merreni dhe me cilin sport do të dëshironit të merreshit?

Dikur volleyball do me pelqente te merresha serish po ehe :(
Momentalisht asgje rri te rrim tu trash ehe-n...
Ti si goca e futbollistit me te mire te Shqiperise te takote ti ngaje Babait shpirti
Sport Sport Sport
Te ka marre ne qafe martesa me duket
hajde tani ndiqe nje nga e Zeqos``Bej_dy_pompa``
Puc puc yll Tirone
Tik Tak Tik Tak po te afron dita
 

Irfan CANA

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 16, 2011
Postime
1,855
Pikët
0
Përgjigje e: Me cilin sport merreni dhe me cilin sport do të dëshironit të merreshit?

Vrapim dhe not.
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: Me cilin sport merreni dhe me cilin sport do të dëshironit të merreshit?

Vetem ne pishine vete nuk kam kohe shume ,por kohet e fundit nuk vete shpesh se me jane hapur shpatullat edhe do dukem si burre po vazhdova
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,199
Pikët
113
Përgjigje e: Me cilin sport merreni dhe me cilin sport do të dëshironit të merreshit?

Ti si goca e futbollistit me te mire te Shqiperise te takote ti ngaje Babait shpirti
Sport Sport Sport
Te ka marre ne qafe martesa me duket
hajde tani ndiqe nje nga e Zeqos``Bej_dy_pompa``
Puc puc yll Tirone
Tik Tak Tik Tak po te afron dita

I know dhe skishte ndjenj me te bukur se kudo qe shkoje te thoshin goca filanit :d
Pastaj dihet qe dardha ne dardh do binte ;))
Martesa jo burri dro po me ka then tani qe po marr cik pesh fillo palester keshtu qe ja dhe ky nje sport ne vete haha
e di qe po me afron dhe me ka zon tmerri besoj me kupton vet
puc puc zemer ...
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,528
Pikët
113
Përgjigje e: Me cilin sport merreni dhe me cilin sport do të dëshironit të merreshit?

I know dhe skishte ndjenj me te bukur se kudo qe shkoje te thoshin goca filanit :d
Pastaj dihet qe dardha ne dardh do binte ;))
Martesa jo burri dro po me ka then tani qe po marr cik pesh fillo palester keshtu qe ja dhe ky nje sport ne vete haha
e di qe po me afron dhe me ka zon tmerri besoj me kupton vet
puc puc zemer ...
goca e kujt je ti mi Walch???
Vrap dhe not ne vere...
Ne pishine kam fiksim infektimin prandaj jo...
 
Top