• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Me duhen ca mendime.....

Rock'erka

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 20, 2010
Postime
95
Pikët
0
Vendndodhja
Kosovë/Gjilan
Me duhen mendimet e juaja, ose keshilla nese do te mund t'i quaja...

Dy miq te mi po kalojnë nje periudhë te keqe...janë ne nje lidhje po per shkak te disa problemeve smund te takohen qdo diit por te pakten dy apo tri her ne javë...shoqja ime mendon se gjat kohes qe nuk shihen mendon qe i dashuri po e tradhton:s....a thua ç't'i theem qe te bej....qa do vepronit ju ne kete rast.......??
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,593
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Me duhen ca mendime.....

Pike se pari, prb qendron tek ajo.Ti smund te besh asgje per ta heq kete mendim.Nese di detaje nga marredhenia e tyre, perpiqu qe me gjakftohtesine si nje person i trete, te krijosh nje opinion sa me te pavarur.I thuaj shoqes tende, te te thote aresyet perse mendon keshtu, ( qe e tradheton).Nese jane bindese, mendoju mire para se t'i pohosh se per mendimin tend, ai nuk eshte korrekt me te.Nese jane te pabaza, foli me qetesi dhe mundohu qe ajo te jete sa me e cliruar nga dyshimet e kota.Deri ketu mund te shkoje ndihma e nje te treti.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,275
Pikët
113
Përgjigje e: Me duhen ca mendime.....

Ju duher te rrini asnjanese ne kete problem te tyre.Keni degjuar vetem njeren pale(shoqen e juaj) qe ka dyshime,te drejta apo jo???
Ngaqe i keni te dy miq kur te ju bjere rasti te takoheni te tre(po ju dha mundesia) jepeni mendimin tuaj n.q-se ja u kerkojne.
klm
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Me duhen ca mendime.....

Kur e do shume nje person ke frik se e humb ate! Bashkohem me mendimin e SystemA ... eshte mir te rrish asnanese, mendoj se je nje shoqe e mir ... degjo mir por mos jep keshilla!
 

Rock'erka

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 20, 2010
Postime
95
Pikët
0
Vendndodhja
Kosovë/Gjilan
Përgjigje e: Me duhen ca mendime.....

hmm edhe un po menoj ashtu pasi qe t'dyyt i kam miiq te miir smund tju jap asnje keshill :S:S
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,678
Pikët
113
Përgjigje e: Me duhen ca mendime.....

Me duhen mendimet e juaja, ose keshilla nese do te mund t'i quaja...

Dy miq te mi po kalojnë nje periudhë te keqe...janë ne nje lidhje po per shkak te disa problemeve smund te takohen qdo diit por te pakten dy apo tri her ne javë...shoqja ime mendon se gjat kohes qe nuk shihen mendon qe i dashuri po e tradhton:s....a thua ç't'i theem qe te bej....qa do vepronit ju ne kete rast.......??
smund te akuzosh dike se po e tradhton nese ska fakte,kshu ju ndosh shumices se cifteve qe jan lar nga njeri,tjetri,madje esht e vertetuar se marrdhenjet ne distanc jan me te bukura dhe largsia mund te tregoj nese kjo lidhje funksionon ose jo...shoqes thuaji trrij e qet se cdo gje shkon per se mbari nese ai ne tel,fb ose msn i pergjigjet ftoht ose se merr ne tel ateher mund tket diqka
 

shoku_tanku

O Sali o hero gjith shqipria ty te do
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
37,518
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Përgjigje e: Me duhen ca mendime.....

nese nuk e shikon nuk ka asnje lloj problemi,sugjeroji edhe shoqes te shkoje me ndonje tjeter gjate kohes qe nuk eshte me te dashurin..nese ai nuk eshte ne dijeni,nuk quhet tradhti
 

Poeti

Anëtar i ri
Anëtar
May 2, 2011
Postime
4,510
Pikët
0
Vendndodhja
Ferizaj-Kosovë
Përgjigje e: Me duhen ca mendime.....

Me duhen mendimet e juaja, ose keshilla nese do te mund t'i quaja...

Dy miq te mi po kalojnë nje periudhë te keqe...janë ne nje lidhje po per shkak te disa problemeve smund te takohen qdo diit por te pakten dy apo tri her ne javë...shoqja ime mendon se gjat kohes qe nuk shihen mendon qe i dashuri po e tradhton:s....a thua ç't'i theem qe te bej....qa do vepronit ju ne kete rast.......??
Lidhja e ndertuar ne dyshime, nuk eshte jetegjate...prandaj ajo shoqja jote duhet te kete fakte per te dyshuar...Ti thua qe ata nuk mund te takohen cdo dite, por dy-tri here ne jave....pra thua NUK MUND dhe jo NUK DUAN, ketu ka shume ndryshim. Nese ai NUK MUNDET ta takoj cdo dite...atehere ndoshta dicka ose dikush e pengon, por nese NUK DO, atehere edhe mund te kene vend dyshimet e shoqes tende!
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,593
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Me duhen ca mendime.....

Me duhen mendimet e juaja, ose keshilla nese do te mund t'i quaja...

Dy miq te mi po kalojnë nje periudhë te keqe...janë ne nje lidhje po per shkak te disa problemeve smund te takohen qdo diit por te pakten dy apo tri her ne javë...shoqja ime mendon se gjat kohes qe nuk shihen mendon qe i dashuri po e tradhton:s....a thua ç't'i theem qe te bej....qa do vepronit ju ne kete rast.......??

28-06-2010, 20:04


Dikur, ne nje fshat te larget......
...dhe ne fund, jetuan te lumtur.
Naten e mire.
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Me duhen ca mendime.....

çoje te bjej nai pal kepuc o xhant dore,qe ta harroj.
 

Xhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
58,836
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Përgjigje e: Me duhen ca mendime.....

Me duhen mendimet e juaja, ose keshilla nese do te mund t'i quaja...

Dy miq te mi po kalojnë nje periudhë te keqe...janë ne nje lidhje po per shkak te disa problemeve smund te takohen qdo diit por te pakten dy apo tri her ne javë...shoqja ime mendon se gjat kohes qe nuk shihen mendon qe i dashuri po e tradhton:s....a thua ç't'i theem qe te bej....qa do vepronit ju ne kete rast.......??
ca eshte per te bere ketu, nga e bazon kjo qe po tradheton, ka fakte apo thjesht po e shpik na mendja? nese ka fakte atehere le ta bej vete investigimin
 

ODEON

.
Anëtar
Apr 12, 2014
Postime
6,282
Pikët
0
Përgjigje e: Me duhen ca mendime.....

Me duhen mendimet e juaja, ose keshilla nese do te mund t'i quaja...

Dy miq te mi po kalojnë nje periudhë te keqe...janë ne nje lidhje po per shkak te disa problemeve smund te takohen qdo diit por te pakten dy apo tri her ne javë...shoqja ime mendon se gjat kohes qe nuk shihen mendon qe i dashuri po e tradhton:s....a thua ç't'i theem qe te bej....qa do vepronit ju ne kete rast.......??
Paguaj se e kam une zgjidhjen. (Shaka)

Nje lidhje qe fillon me xhelozi dhe mosbesim ka fatin te perfundoje e njollosur.
 

zirconium

V.I.P
Anëtar
Apr 30, 2013
Postime
16,871
Pikët
63
Përgjigje e: Me duhen ca mendime.....

Cu be me telenovelen se u ben kater vjet... :p
 

atrevido

edamus bibamus gaudeamus
Anëtar
Feb 13, 2011
Postime
3,082
Pikët
0
Përgjigje e: Me duhen ca mendime.....

Qetesoje me nje dhurate!

 

Fehmikaciu

Saratoga...
Anëtar
May 9, 2013
Postime
6,338
Pikët
0
Vendndodhja
Prishtinë
Përgjigje e: Me duhen ca mendime.....

Jo nuk bejn pun dhuratat,per te qetsuar personin nevoitet me shum se nje dhurat,femrat e menqura kete e din!! gjithashtu e din ku jan pikat e dobeta te mashkullit sikur MJESHTRI IP MAN ME KUNDERSHTARET NE ARENA...
 
Top