• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Me fat festat e Fitër & Kurban Bajramit!

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
11,808
Pikët
113
Kur e hapa faqebuken, e kishin mbushur urime me Aida Mubarek 😂. ... per nje Aida Barakun e di qe eshte kengetare, po kjo qetra kush eshte se ? 🤔😂

per pak se gati harrova ti uroj edhe pakive te Llundonit ; have a bjutifull Aida Mubarek 🤣

 
Top