• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Me ftuan edhe mua dhe ja ku jam ?!

Status
Temë e mbyllur.

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
14,967
Pikët
113
Pershendetje te gjithe juve ketej, nderkohe erdha me deshiren me te mire te ja kalojme çaste te bukura diskutimi me te gjithe ju qe gjindeni ketej `thankyou`

Me beri pershtypje pamja e forumit dhe do i deshiroja suksese me te gjithe ! :)
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Me ftuan edhe mua dhe ja ku jam ?!

Mirë se erdhe, faleminderit për pjesëmarrjen tënde!

Të uroj dhe ty të kalosh sa më mirë në forum.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,146
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Me ftuan edhe mua dhe ja ku jam ?!

Pirate of Love Mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire.
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Me ftuan edhe mua dhe ja ku jam ?!

Tani ke gjithe forumin per te marre pjese ne temat qe deshiron .

Kalofsh mire !
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,195
Pikët
113
Përgjigje e: Me ftuan edhe mua dhe ja ku jam ?!

Mir se na erdhe :)
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Me ftuan edhe mua dhe ja ku jam ?!

Mirserdhe pirat i dashuris ne mesin tone shpresoj ja kalosh sa me mire me ne

te keqen mos na i vill vemrat se do na ngelen cunat e tjer thate
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Me ftuan edhe mua dhe ja ku jam ?!

Mire se na erdhe dhe cdo te mira ne jete
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Me ftuan edhe mua dhe ja ku jam ?!

Pirate of Love M.Erdhe ne forum..te uroj gjithe te mirat..E kalofsh kendshem ``respect``
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
14,967
Pikët
113
Përgjigje e: Me ftuan edhe mua dhe ja ku jam ?!

SubZ, Mandi, daniel00,Marina, WALCHIRIA, stella_senza_cielo, unejsa, USA NR1 dhe SEa.

Ju pershendes te gjitheve dhe ju falenderoj per mikepritjen Tuaj bujare! `thankyou` unejsa ahahaha, jo, jo nuk jemi nga ata Piratet gllaberues dhe egoiste lol me mjafton nje kupe dhe nje çupe -bla-


Shpresoj te ja kalojme bukur me te gjithe. E edhe pse me kohe jam pak i kufizuar, por do rrembeje ndonje moment ala piratçe -qesh- e te dale ketej nese do rrembejme ndonje gjah piraterie ne diskutime gjithsesi.

Ju falemnderit and pershendetje from Switzerland -paqe-
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Me ftuan edhe mua dhe ja ku jam ?!

Faleminderit per pershtypjen pozitive qe ke krijuar per ne! :)
Mire se na erdhe dhe t'ja kalosh vertete kendshem ketu ...

Enjoy& have fun!
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Me ftuan edhe mua dhe ja ku jam ?!

SubZ, Mandi, daniel00,Marina, WALCHIRIA, stella_senza_cielo, unejsa, USA NR1 dhe SEa.

Ju pershendes te gjitheve dhe ju falenderoj per mikepritjen Tuaj bujare! `thankyou` unejsa ahahaha, jo, jo nuk jemi nga ata Piratet gllaberues dhe egoiste lol me mjafton nje kupe dhe nje çupe -bla-


Shpresoj te ja kalojme bukur me te gjithe. E edhe pse me kohe jam pak i kufizuar, por do rrembeje ndonje moment ala piratçe -qesh- e te dale ketej nese do rrembejme ndonje gjah piraterie ne diskutime gjithsesi.

Ju falemnderit and pershendetje from Switzerland -paqe-
hahahahaahah epo dhe pak nuk dashke nje got dhe nje cup hahahahaaha klm dhe shpresojm te te shikojme ndonjher nga lagja jone
 
Status
Temë e mbyllur.
Top