• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Me ke dilni ne mbremje ?

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Pra e thjesht duhet te tregoni se me ke dilni ne mbremje me te dashurin apo te dashuren me motren vellaun, nenen babin apo me shoqerin etj etj
Un me shoqeri
 
  • Like
Reactions: JAM

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Me ke Dilni ne Mbremje ?

aaaaa un ta kisha gjall plaken e babit do kisha dal se boll trendy ka qen hahahhhahha :)
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Me ke Dilni ne Mbremje ?

hahahha :D hajde te jap nje plake ketej kiss
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,461
Pikët
113
Përgjigje e: Me ke Dilni ne Mbremje ?

Me qenin:D:D
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: Me ke Dilni ne Mbremje ?

Me macen. :D
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,461
Pikët
113
Përgjigje e: Me ke Dilni ne Mbremje ?

Me qenin,se eshte shok besnik dhe pa goje(qe cfar shikon,nuk tregon):D:p
 

Regina

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
3,864
Pikët
113
Përgjigje e: Me ke Dilni ne Mbremje ?

Te marrte e mira moj Schatz, qenin qe leh, kafshon amon:D

N'mbremje dal me korrsen e barit :D
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Me ke Dilni ne Mbremje ?

nuk kam dal ka kohe qe kur isha ne Tiron ke bul: Gjergje Fishta :)

perndryshe me shoqeri..:)
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,461
Pikët
113
Përgjigje e: Me ke Dilni ne Mbremje ?

Te marrte e mira moj Schatz, qenin qe leh, kafshon amon:D

N'mbremje dal me korrsen e barit :D
Eshte qen qe nuk kafshon:D

Pse ne darke e korr barin gjithmon ti Regina;):D:D:p
 

Regina

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
3,864
Pikët
113
Përgjigje e: Me ke Dilni ne Mbremje ?

Po kur mi, Schatz ashtu nuk flene gjume fqinjte :D
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,461
Pikët
113
Përgjigje e: Me ke Dilni ne Mbremje ?

Po kur mi, Schatz ashtu nuk flene gjume fqinjte :D
Me nji llaf.fqinjet e tu naten shikojne si korr barin ti:D dhe ne mjes bejne nani:D:p
 

tété

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2010
Postime
1,710
Pikët
0
Vendndodhja
Do te me besh gje vizite?
Përgjigje e: Me ke Dilni ne Mbremje ?

Pra e thjesht duhet te tregoni se me ke dilni ne mbremje me te dashurin apo te dashuren me motren vellaun, nenen babin apo me shoqerin etj etj
Un me shoqeri
Shyqyr Zotit qe i kemi te gjitha keto qe thua ti dhe i ndryshojme sipas rradhes dhe deshires.

Ti nuk del asnjehere me prinderit apo me vlla ose moter?
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,891
Pikët
113
Përgjigje e: Me ke Dilni ne Mbremje ?

Pra e thjesht duhet te tregoni se me ke dilni ne mbremje me te dashurin apo te dashuren me motren vellaun, nenen babin apo me shoqerin etj etj
Un me shoqeri
Me shoqerine....
 
Top