• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Me ke do donit te ishit?

Une do doja te isha

 • Me shoqerine

  Votes: 4 8.3%
 • Ne shtepi me familjen

  Votes: 10 20.8%
 • Me te dashuren/te dashurin

  Votes: 17 35.4%
 • Ketu ku jam :P

  Votes: 17 35.4%

 • Numri i votuesve
  48

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,342
Pikët
113
Vendndodhja
Me ke do donit te ishit ..
dhe pse me ate person ?!
 

invisible

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
101
Pikët
0
Vendndodhja
tirane
Re: Me ke do donit te ishit ëë

une vallai ketu ku jam se jam tu chatu:p
 

borana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
78
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Me ke do donit te ishit ëë

Une e kam sukret per cfare votova :p( shef qe te gjithe shikojne poll :p)
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Re: Me ke do donit te ishit ëë

Jan Gjera Reciproke Dhe Nuk Do Ndonje Filozofi Te Madhe Besoj Se Me Njeriun E Endrave Tuaja Duhet Te Jesh Ne Keto Momente :)
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Re: Me ke do donit te ishit ëë

Dhe E Dyta Eshte Sepse Ate Ndjen Me Shum :)
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Me ke do donit te ishit ëë

Ktu Ku Jam. Me Pelqe Ta Programoj Vet Diten Dhe Rri Atje Ku Dua
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Me ke do donit te ishit ëë

Ketu Ku Jam Sme Mungon Asgje :)
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Me ke do donit te ishit ëë

ketu ku jam po edhe me ate qe e dua :)
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,198
Pikët
113
Përgjigje e: Me ke do donit te ishit?

sdi me ke do doja , thjesht me dike qe te me bej te ndjehem mir .
 

OneLL..&

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2011
Postime
631
Pikët
0
Përgjigje e: Me ke do donit te ishit?

Lirisht rri i qet se me Onell nuk te jipet shanca:D
 
Top