• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Me ke do donit te ishit?

Une do doja te isha

 • Me shoqerine

  Votes: 3 6.8%
 • Ne shtepi me familjen

  Votes: 10 22.7%
 • Me te dashuren/te dashurin

  Votes: 16 36.4%
 • Ketu ku jam :P

  Votes: 15 34.1%

 • Numri i votuesve
  44

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
39,819
Pikët
113
Përgjigje e: Me ke do donit te ishit?

I gjen ne internet. Ska nevoje te lodhesh deri ketu. Faleminderit per mendimin lol
ti mendon se do mirrja mundimin? :p

ti i merr ne internet dhe i paraqet si te tuat? :O
 

Ajana87

V.I.P
Anëtar
Nov 26, 2013
Postime
8,550
Pikët
113
Përgjigje e: Me ke do donit te ishit?

Me shpirtin tim Binjak....``love``


por edhe me dy personat me te dashure te mi,qe sjan me :(
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
11,995
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Me ke do donit te ishit?

Ne shtepine ( time ) prindet , dmth qe tani jam mysafir dhe pse nuk e kam ndier veten asnjeher ashtu :)
 

Oxygen

Shy
Anëtar
Oct 24, 2013
Postime
10,057
Pikët
113
Përgjigje e: Me ke do donit te ishit?

kush ka pak do shum, ksh do shum ngel pa gje pastaj ,
sot duhet kualitet apo kuantitet??-pis-
Kur kerkon 3 njeheresh normal qe sbehet fjale per kulitet moral :D.
Mos do te na martosh?
 

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,944
Pikët
0
Përgjigje e: Me ke do donit te ishit?

Me dikë, që për momentin ndodhet në Greqi.
 

Gon!

IllyrianMuslim
Anëtar
Sep 22, 2011
Postime
6,545
Pikët
48
Përgjigje e: Me ke do donit te ishit?

Me dike qe per momentin gjindet ne Gjermani :d
 

Fehmikaciu

Saratoga...
Anëtar
May 9, 2013
Postime
6,338
Pikët
0
Vendndodhja
Prishtinë
Përgjigje e: Me ke do donit te ishit?

Me Kulpren,,,,,Pa Kulpren eshte sikur dita pa djell....
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Me ke do donit te ishit?

Kur kerkon 3 njeheresh normal qe sbehet fjale per kulitet moral :D.
Mos do te na martosh?
Un di qe ty qejfi ta pati tmartoj me komshien time Mimush -fershellen- pse i kishe ven syt naj femre tjeter ti? jepi shprehu se me ecen me shkesi mu :D

Te te duan 3,4,5 veta e mos i pranosh eshte te jesh e sigurt ne vetvete se kush ja vlen per ty :p

p.s Sme pelqen ti bej buje deshirat e mia po kjo sdmth qe vlen edhe per ty :D
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
13,934
Pikët
113
Përgjigje e: Me ke do donit te ishit?

Me ate qe me do me akoma edhe 12 vjet me vone. Me ate qe akoma e merr malli per mua kur nuk jame aty. Me ate qe here pas here me thote qe sote ke aromen qe me kujton heren e pare qe te putha. Me ate qe me tha qe sot e tutje ke dy zemra qe te duan. Me ate qe ma ka zbukuruar jeten, shtuar caste madje dite te bukura, me ate qe me 'mesoj', padashje pa qen ne dieni edhe pse disa vite me e re, se eshte femra* ajo qe e 'ben' mashkullin burre.
 

Ajana87

V.I.P
Anëtar
Nov 26, 2013
Postime
8,550
Pikët
113
Përgjigje e: Me ke do donit te ishit?

Me ate qe isha para dy ore..........
 

tété

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2010
Postime
1,710
Pikët
0
Vendndodhja
Do te me besh gje vizite?
Përgjigje e: Me ke do donit te ishit?

Une do te isha me nje person qe e kam njohur kohet e fundit. Perse? Kurioziteti i te panjohures dhe feeling qe midis nesh mundet te funksionoje..
 
Top