• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Me ke jeni tifoz ne kampionatin Italian?

Me ke jeni tifoz ne kampionatin Italian?


  • Numri i votuesve
    46

Alkoma

Jezusi Shpeton
Anëtar
Jan 3, 2011
Postime
2,676
Pikët
48
Vendndodhja
Shqiperi
Ky eshte nje sondazh per forumin , per ke beni tifo ne kampionatin Italian.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,426
Pikët
113
Përgjigje e: Me ke jeni tifoz ne kampionatin Italian?

Me ke jeni juve?
 

no name

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2011
Postime
18
Pikët
0
Përgjigje e: Me ke jeni tifoz ne kampionatin Italian?

Me asnje.
Kampionati me i dobet ne bote :D , edhe superliga e Shqiperise ia kalon. :p
 

INFINITY

Looks DO Kill
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
158
Pikët
0
Përgjigje e: Me ke jeni tifoz ne kampionatin Italian?

Epo kur ngele dhe ti te gjykosh. Barcelonen mire e ke? Keni fituar ndonje ndeshje?
 

no name

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2011
Postime
18
Pikët
0
Përgjigje e: Me ke jeni tifoz ne kampionatin Italian?

Aty ku e shoh te arsyeshme gjykoj, qashtu! :D

P.S; Nga sezoni 2012/13 nga kampionati Italian do marin pjese vetem 3 skuadra ne CH-L, ua hoqen nje, dhe ua dhane Bundesliges te Gjermanise.
GrrrrrrrrP.S 1;Barcelona yll fare, vetem se nja 2 ndeshje morem mesysh(ne njeren ndeshje na zuri mallkimi jot haha) ne tjetren sna deshi fati perballe Arsenalit ne CH-L, po he ska gje se do e permirsojme ne ndeshjen kthyese. :p
Ja sonte fituam, dhe prap shkuam +7 pike nga ata dobesirat e Madridit hihi.

Po Milanka jote cpati me Tottenham? haha

P.S 2; Tani qe do iki une erdhe ti? :mad: Ec bajuuu
 

INFINITY

Looks DO Kill
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
158
Pikët
0
Përgjigje e: Me ke jeni tifoz ne kampionatin Italian?

Tani qe me the se ju paska zene mallkimi im, aq mire do e bej naten sa nuk e ke idene. Do shkoj ne kishe neser e te ndez ca qirinj e te lutem per humbje te barcelones. O do te bej me Milanin une ty o plas. Ec bajuuuu vete (kush e merr vesh se ca do te thote). Hugs surrat i bukur. Gjume te embel.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,426
Pikët
113
Përgjigje e: Me ke jeni tifoz ne kampionatin Italian?

me napolin
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,426
Pikët
113
Përgjigje e: Me ke jeni tifoz ne kampionatin Italian?

do ta mujtem milanon
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=incWbAy_VbE&feature=related"]YouTube - Napoli - Lecce 1-0 goal Cavani COMMENTO DI Auriemma 19-12-2010
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=-9MVPWRAAsk&feature=related"]YouTube - Napoli Catania 1-0 "Auriemma" Gol de Zuniga - 20/2/2011
para napoli
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,508
Pikët
113
Përgjigje e: Me ke jeni tifoz ne kampionatin Italian?

Me Juven,edhe pse na kan felliq kohet e funit, prap nuk i ndahem ktij ekipi,kam qen tifoze qysh e vogel me Juven:)

 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,213
Pikët
83
Përgjigje e: Me ke jeni tifoz ne kampionatin Italian?

Me te vetmin ekip qe i vje hakut Barces :D
Ose me te vetmin ekip qe ska rene kurre ne serie B :p
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,508
Pikët
113
Përgjigje e: Me ke jeni tifoz ne kampionatin Italian?

Me te vetmin ekip qe i vje hakut Barces :D
Ose me te vetmin ekip qe ska rene kurre ne serie B :p
Ktu po flasim per ekipet Italiane,dhe jo Spanjollet :D

-pis--pis-Leni komentet dhe thuj me ke ekip ne Itali je tifoz :p
 

INFINITY

Looks DO Kill
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
158
Pikët
0
Përgjigje e: Me ke jeni tifoz ne kampionatin Italian?

Ketu paska tradheti se te Juventusi vetem Linden shikoj une qe te kete votuar dhe sondazhi thote dy. lol
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,213
Pikët
83
Përgjigje e: Me ke jeni tifoz ne kampionatin Italian?

Ktu po flasim per ekipet Italiane,dhe jo Spanjollet :D

-pis--pis-Leni komentet dhe thuj me ke ekip ne Itali je tifoz :p
Akoma se more vesh :D? O zot :p

Jom me ekipin qe ka dale 18 here kampion italie ,6 here fitues i kupes ,3 here i kupes uefa ,3 here i champions league dhe 3 here i kupes botes ose ish kupes interkontinentale :D

E more vesh me ke jom :p??
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,426
Pikët
113
Përgjigje e: Me ke jeni tifoz ne kampionatin Italian?

Me Juven,edhe pse na kan felliq kohet e funit, prap nuk i ndahem ktij ekipi,kam qen tifoze qysh e vogel me Juven:)

Do te kafshoj heren e fundit...;))
Sei grande!
 

Snow

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 17, 2010
Postime
36
Pikët
0
Vendndodhja
Greece
Përgjigje e: Me ke jeni tifoz ne kampionatin Italian?

Juventus 4 ever ;))
 

ABORDAZH

into the wild
Anëtar
Dec 7, 2010
Postime
1,510
Pikët
48
Vendndodhja
kuturu
Përgjigje e: Me ke jeni tifoz ne kampionatin Italian?

egziston vetem nje skuader dhe ky eshte


MILAN
 
Top