• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Me ke jeni tifoz......??

Me ke jeni tifoz......????

 • Milan

  Votes: 8 19.0%
 • Inter

  Votes: 6 14.3%
 • Juventus

  Votes: 5 11.9%
 • Roma

  Votes: 1 2.4%
 • Arsenal

  Votes: 0 0.0%
 • Manchester

  Votes: 6 14.3%
 • Real Madrid

  Votes: 1 2.4%
 • Liverpol

  Votes: 3 7.1%
 • Barcelona

  Votes: 7 16.7%
 • Chelsea

  Votes: 1 2.4%
 • Bayer Munchen

  Votes: 3 7.1%
 • Lacio

  Votes: 1 2.4%

 • Numri i votuesve
  42

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,141
Pikët
113
Vendndodhja
MiLaN
Inter
Juventus
Roma
Arsenal
Manchester
Real Madrit
Liverpul
Barcelona
Apo Me Dike Tjeter ..

Forca Inter :D
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Re: Me ke jeni tifoz......ëëëë

Aaaa Ketu Miskjuzmi Mu I Her, Se Para Manchester United Dhe Juventus Nuk Vej Ekip Tjeter Se Me Zhgenjejn Neper Lloto :D
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
FoRca MiLaN

Me Milanin Sbohet LLaf Fare :)

FoRCaaaaaaaa MILaNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
 

SnAke

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
87
Pikët
0
Re: Me ke jeni tifoz......ëëëë

FORCA MILANN :pp
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Me ke jeni tifoz......ëëëëMILANNNNNN
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Me ke jeni tifoz......ëëëë

Me

:)
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Me ke jeni tifoz......ëëëë

Milanisti.......
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: Me ke jeni tifoz......ëëëë

po ekipe shqiptare apo jemi europian ne ?
 
Top