• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Me ke nga vipat ..?

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Me ke nga vipat ..ëë

te drejten me asnje po me njeriun qe do dashurojaaaaaaaa asnje tjeter
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,372
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Me ke nga vipat ..ëë

Me Fiksimin lol
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Me ke nga vipat ..ëë

Mandi po me zhgenjen , ca eshte ajo mer :p

Mikela , mbase je e vecante ti :D

Mandi kape cik kete ..

 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Me ke nga vipat ..ëë

ahhhhhhh keni lujt mendsh me ju mori dryqi riiiiiiiiiiiiiiii ca boni me:)
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Me ke nga vipat ..ëë

Me Adriana Lima hmmmmmmm si kadaif osht ta hash pa pjek :p
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Me ke nga vipat ..ëë

joooooo cokolat une po shkoj me cun tirone se ehste shqiptar mi si dua keto delet e huja se ma cpifin jo per gje po trathetojne shume me:):):)
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Me ke nga vipat ..ëë

cun tirone je tradhetarëëëëëëëëëëëëëëë
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Me ke nga vipat ..ëë

ok do ta vertetoje koha :):)
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Përgjigje e: Me ke nga vipat ..ëë

BELLE vie ke do marresh me po rri me drejtorin se e ke yll fare:p:p une sdua asnjerin me mire po gjej burrin qe do rri me te:p:p
 
Top