• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Me kete Dosje Zhdukjani Mousen Viktimes :)

ada

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 10, 2009
Postime
9
Pikët
0
Vendndodhja
Germany
Ky program quhet AbraKadabra edhe sherben per disa sekonda gallate.

E theksoj Nuk eshte virus apo dicka shkateruese thjesht Humor.

Informacione te metejshme do te gjeni gjate instalimit.Download: AbraKadabra
 
Top