• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Me ne fund vendosa te antarsohem dhe une :)

Status
Temë e mbyllur.

Korcar-L1

Veritas liberatis Vos
Anëtar
Jan 20, 2011
Postime
19
Pikët
0
Pershendetje te gjitheve. Shpresoj te gjej ne kete forum ate qe ne forumet e tjera (nuk po u ze emrin) ishte me e persekutuar se cdo gje tjeter, Llogjiken. lol

Do me mare pak kohe te ambjentohem me forumin dhe te behem me activ.

Pershendetje dhe njehere dhe flm per ftesen (me mire vone se kurre:D)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,160
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Me ne fund vendosa te antarsohem dhe une :)

Mire se erdhe Korcar-L1 ! shpresoj qe ne Forum-Al te gjesh ate qe se ke gjetur ne forumet e tjera....Kalofsh sa me mire ketu .
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,827
Pikët
113
Përgjigje e: Me ne fund vendosa te antarsohem dhe une :)

Mire se erdhe:)
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Me ne fund vendosa te antarsohem dhe une :)

Mire se erdhe, te uroj cdo te mira ne jete
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,748
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Me ne fund vendosa te antarsohem dhe une :)

Korcar , mir se erdhe :)
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Me ne fund vendosa te antarsohem dhe une :)

Mire se na erdhe Korcare.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top