• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Me pelqen qe jam Shqipetar sepse ,,,

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Me pelqen qe jam Shqiptar sepse ,,,


Me plq qe jam Shqiptare sepse ,,, jena rob zoti :d
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Me pelqen qe jam Shqipetar sepse ,,,

sepse mbathi qorapa te bardha :p
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Me pelqen qe jam Shqipetar sepse ,,,

Me plq qe jam SHQIPETARE sepse ne kalojm mir kudo qe t`jemi :d
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Me pelqen qe jam Shqipetar sepse ,,,

ka lezet kur behen thashethemet goca e keti goca e ati :)
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Me pelqen qe jam Shqipetar sepse ,,,

Me plq qe jam Shqiptare se jam shqiptare :p
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Me pelqen qe jam Shqipetar sepse ,,,

.....vet fakti thjeshte ,shkurt ,bukur vet Fakti qe jam Shqipe me ben te ndihem krenare dhe ketu ku jam :) Love Albanie
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Me pelqen qe jam Shqipetar sepse ,,,

me pelqen qe jam shqiptare sepse jam gjak kastrioti :p
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Me pelqen qe jam Shqipetar sepse ,,,

Sepse shqipot jan specie vecant :p
 

stella_senza_cielo

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
58
Pikët
0
Vendndodhja
jetoj me nje kembe ne qiell e me nje kembe ne toke
Përgjigje e: Me pelqen qe jam Shqipetar sepse ,,,

....sepse Shqiperia eshte vendi i çudirave.........
haha 1 kjo
ka lezet kur behen thashethemet goca e keti goca e ati
haha 2 kjo....


Me pelqen se jam shqiptare sepse kenaqem me hapat perpara qe ndermerr shqiperia cdo dite e me shume drejt shkuarjes ne grope e jo ne europe -urra- ...e 3 kjo
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,195
Pikët
113
Përgjigje e: Me pelqen qe jam Shqipetar sepse ,,,

Jemi rrac e bukur ..
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Me pelqen qe jam Shqipetar sepse ,,,

Sepse qytetëruam një botë dhe mbetëm fshatarë vetë!
 

Apollyon

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 16, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
periferi
Përgjigje e: Me pelqen qe jam Shqipetar sepse ,,,

Sepse i kemi pordhet aq te fuqishme sa grisim edhe breket noj her.. Asnje popull tjeter se ka kte dhunti. lool
 

ediplus

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 23, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
Me kembe ne toke
Përgjigje e: Me pelqen qe jam Shqipetar sepse ,,,

Se ketu eshte balta me e embel se mjalta :p
Se mos e kam provuar te jem ndonje gje tjeter dhe...!!
 
Top