• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Me pllakate i hakmerren dashnorit

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy

Sharmanti Paul Marshall për shkak të mbajtjes së dy lidhjeve të dashurisë në të njëjtën kohë ka përfunduar në pllakatet e rrugëve. Mirëpo teksti nuk ka qenë aspak i këndshëm, pasi që femrat e tradhtuara nga ai kishin vendosur t’i hakmerren.
Në 150 shtylla të rrymës nëpër tërë Southamptonin kanë zbardhur pllakatet me fotografitë e mashkullit anonim i cili është përshkruar si “pervers gjakftohtë dhe i pashpirt”, së bashku me vërejtjen për të gjitha femrat që të ruhen prej tij. Pak kohë pas kësaj është lajmëruar dyzetvjeçari Paul Marshall, mashkulli nga pllakatet, dhe u ka kërkuar falje të gjitha femrave të cilat i ka lënduar në të kaluarën.

Paul ishte në lidhje tetëmuajshe me 44-vjeçaren Lisa Henessy, po ashtu nga qyteti Southampton, mirëpo në të njëjtën kohë po mbante lidhjen edhe me ish të dashurën e tij. Femrat, natyrisht, nuk e dinin për njëra-tjetrën, e kur e zbuluan këtë muhabet vendosën që t’i bien në qafë.

Marshall u ka kërkuar shumë të falur, e ka pranuar gabimin dhe ka thënë se e ka kuptuar se e ka mësuar mësimin. Sigurisht ka ndikuar edhe porosia nga pllakati: “Kujdes nga ky mashkull. Ai është gjakftohtë dhe pervers i cili bën gjah në femra, i shfrytëzon, i mashtron dhe në fund ua thyen zemrat”.
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Me pllakate i hakmerren dashnorit

hahaahahahahah,
UHHH them shum interesante lol e kujdes meshkujve te till mir ja paskan bo oj ky lol lol
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
21,596
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përgjigje e: Me pllakate i hakmerren dashnorit


Sharmanti Paul Marshall për shkak të mbajtjes së dy lidhjeve të dashurisë në të njëjtën kohë ka përfunduar në pllakatet e rrugëve. Mirëpo teksti nuk ka qenë aspak i këndshëm, pasi që femrat e tradhtuara nga ai kishin vendosur t’i hakmerren.
Në 150 shtylla të rrymës nëpër tërë Southamptonin kanë zbardhur pllakatet me fotografitë e mashkullit anonim i cili është përshkruar si “pervers gjakftohtë dhe i pashpirt”, së bashku me vërejtjen për të gjitha femrat që të ruhen prej tij. Pak kohë pas kësaj është lajmëruar dyzetvjeçari Paul Marshall, mashkulli nga pllakatet, dhe u ka kërkuar falje të gjitha femrave të cilat i ka lënduar në të kaluarën.

Paul ishte në lidhje tetëmuajshe me 44-vjeçaren Lisa Henessy, po ashtu nga qyteti Southampton, mirëpo në të njëjtën kohë po mbante lidhjen edhe me ish të dashurën e tij. Femrat, natyrisht, nuk e dinin për njëra-tjetrën, e kur e zbuluan këtë muhabet vendosën që t’i bien në qafë.

Marshall u ka kërkuar shumë të falur, e ka pranuar gabimin dhe ka thënë se e ka kuptuar se e ka mësuar mësimin. Sigurisht ka ndikuar edhe porosia nga pllakati: “Kujdes nga ky mashkull. Ai është gjakftohtë dhe pervers i cili bën gjah në femra, i shfrytëzon, i mashtron dhe në fund ua thyen zemrat”.
Të jetë vallë ky sharmanti sharmant si këto dy " shramantet " ( meqë foto të tij nuk paska, apo sipas fjalës "arna për thes" )
 
Top