• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Me prisni se erdha edhe une...

Status
Temë e mbyllur.

dr.PC

electronic doctor
Anëtar
Jan 18, 2011
Postime
4
Pikët
0
Tung te gjitheve ne forum -shok-

Jam dr.PC
Mosha: 18+
Gjinia: Mashkull
Vendlindja: diku n'Kosove
Profesioni: doctor PC

Ordinancen e kam diku ne internet....
Shpresoj se do ia kalojme mire se bashku........:d
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,150
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Me prisni se erdha edhe une...

Mire se erdhe dr.PC kalofsh bukur ne mesin tone !
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Me prisni se erdha edhe une...

Mire se na erdhe doktor , Pc e kam me dhimbje barku dhe te vjella , çfare me keshillon ?
 

dr.PC

electronic doctor
Anëtar
Jan 18, 2011
Postime
4
Pikët
0
Përgjigje e: Me prisni se erdha edhe une...

daniel00 nese pc jote ka te vjella te shpeshta keshilla ime eshte kjo:

1. Ia jep nje antibiotik(USB) te llojit NortonPC
2. Skanim te kujdesshem
3. Pastrimi vjen pas ketyre dy hapave dhe
4. Do i kaloj pas nje restarti te qete

Nese ka te vjella te rralla mjaftojne keta 3 hapat e fundit...

(Ishte nje humor per mireseardhje haha)
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Me prisni se erdha edhe une...

Pc im ndjehet me mire , ka pasur shenja permirsime dhe buzeqeshje ne fytyre , ekrani i rrezaton drite dhe kjo tregon se eshte i kenaqur .

Le te vije ndonje tjeter me ndonje problem shendetsor . :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top