• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Me tërhoqi vëmëndjen ky shkrim...

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
40,826
Pikët
113
Vendndodhja
?
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
53,403
Pikët
113
BE rikthen regjimin e vizave për qytetarët shqiptarë nga kjo datë.


PS...kush na sqaron me teper?

KAQ per sot dhe fillim jave te mbare.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
53,403
Pikët
113
Turp për Finlandën!

Departamenti i Policisë së Helsinkit akuzohet për shkelje të të drejtave të njeriut. Videot e filmuara të Shtunën treguan oficerë të zbatimit të ligjit që spërkatnin me.... llak piperësh mbi protestuesit e ulur, nga lëvizja për Mbrojtjen e Mjedisit.

https://newsnowfinland.fi/domestic/police-denied-first-aid-and-water-to-pepper-spray-protesters

PS....i kqyret pamjet????
Kshu dhe punave e policave te...geges LESH.
FAZITI....te ndodhte ne Rusi dhe Kine.............................``chairhide``
 

par

V.I.P
Anëtar
Oct 30, 2015
Postime
6,493
Pikët
113
Vendndodhja
Diku nëpër Shqipëri, lindur anës së Drinit të Zi.
 

King Bardhyl

V.I.P
Anëtar
Mar 24, 2015
Postime
11,031
Pikët
113
Ky është shumë i rrezikshëm megjithëse përpiqen që ta minimizojnë. 31.000 km janë asgjë.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
53,403
Pikët
113
Qe mos te me boni akuza...LEXOJENI.... gjith mon shqiptaret kan vra shqiptar per ket zoti po e mallkon popullin shqiptar popull tradhtar me i keq se serbi shkau ket nuk e ban as nji ushtar serb nuk eshte vra nga ushtrija serbe.


ose me DREJT....ketyre ne Kosove edhe ju falen disa qeshtje po te KQYRIM HISTORINE,por tek....INTELIGJENTAT e majkut ne HALEbania si tja bojme???
IDIOT specie....problemi NUK qendron vetem tek edi rama.

KAQ dhe..
NRRK.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
53,403
Pikët
113
E degjova presidentin me percares dhe FASHIST pseudokomunist,dhe me beri pershtypje 34.37-35.17....


PS....NUK eshte e nevojshme te me sqaroni per Edi Ramen.

Si e kuptuat kete....filoSERBIZMIN e nashi president????????????????????????????????????????????????

FAZITI apo dalim PERSERI...duhej ARRESTUAR me vremena.

KLM apo
TUNGI.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
53,403
Pikët
113
Mjesi bojsianer.

Para i jave....


Para do ditesh....


Ndersa me aPO.... am Donnerstag um 04.54 Uhr mitteleuropäischer Zeit, Der US-Astronaut Chris Cassidy und die russischen Kosmonauten Anatoli Iwanischin und Iwan Wagner landeten =SICHER.
E gjeni juve...
ku
dhe ...SI!!!!

FAZITI....Auf dem Erdboden, nicht im Wasser aPO JO.... ne det,liqen ose bazen.

Por juve me siguri lexoni ate SKARLATINEN e mbretit zogj.

Danke.

PS....per raketat ju sqaron PROFESOR = Peshkaqeni 33.
 
Top