• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Me veprimin e çmendur bëhet yll në YouTube

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massaNew York, 21 tetor – Keion Bell, basketbollist i kolegjit amerikan Pepperdine Waves para një viti shënoi, duke pas pesë bashkëlojtarë të tij përballë dhe brenda natës u bë yll në YouTube. Kësaj radhe bëri diçka më të çmendur...

...kërceu madje mbi 7 persona dhe pa problem shënoi me një dorë.
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Me veprimin e çmendur bëhet yll në YouTube

Pa problem se i vuri doren ne sup te parit edhe keshtu qe nuk quhet zhytje kjo po kercim ne kaluç :p

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=W8pkXQx93H8]YouTube - 6'3" Keion Bell Dunks Over 7 People! New Record! Pepperdine Midnight Madness
 
Top