• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Meda duet me Genta

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Kënga “Verë e nxehtë”, kënduar nga Meda, Tuna dhe Geti, ishte vetëm një risi për albumin e Medës. Gjërat e reja nuk do të mungojnë edhe në albumin e radhës, për të cilin Meda veç ia ka filluar punës.

Për të pasur të sigurt plasmanin në treg, menaxheri i Medës ka arritur të sigurojë një duet të ri me këngëtaren Genta Ismajli. Ashtu siç flitet, Genta është zgjedhur si këngëtarja e duhur për t’i garantuar edhe një vit të suksesshëm Medës.

Mësohet se dueti ndërmjet Medës dhe Gentës do të jetë kënga më e pëlqyer e sezonit veror. Kënga është porositur dhe pritet që gjatë muajit qershor të jetë e gatshme për transmetim, ndërsa kjo këngë, po ashtu do të jetë pjesë e albumit më të ri të Medës.

Ky duet do të jetë një tjetër bashkëpunim për Gentën, pas këngës “Sexy” që e kishte në duet me këngëtarin turk.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top