• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Meda refuzon të marrë pjesë në “VIP Shpija”

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Jam shumë i angazhuar me projekte muzikore. Gjatë muajit prill kam shumë mbrëmje muzikore të cilat i kamë të kontraktuara, andaj me shumë keqardhje mu desh ta refuzoj ofertën për të qenë pjesëmarrës në “Vip Shpija” ka deklaruar Meda për të përditshmen “Kosova Sot”.


Nuk do të më kishte bezdisur qëndrimi mbyllur në shtëpi për një muaj, sepse ata persona që do të marrin pjesë në të kanë zemër të mirë dhe shpirt te hapur, që në këtë mënyre do t’u ndihmojnë familjeve skamnore,” ka thënë këngëtari i shumëkërkuar kosovar.

Për këtë të përditshme, Meda i ka përgëzuar pjesëmarrësit e projektit “VIP Shpija” për këtë gjest human. Ai ka paralajmëruar shumë risi muzikore nga ana e tij.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top