• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Meg Ryan kërkon fonde për filmin e parë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Aktore, producente, tashmë edhe regjisore. Ylli hollivudian, Meg Ryan zbret në sheshxhirim për të nisur karrierën pas objektivit të kameras, por mesa duket nuk do ta ketë shumë të lehtë.


Ajo po përpiqet të mbledhe fonde për filmin e parë si regjisore dhe xhirimet dëshiron t’i fillojë brenda këtij viti. Këtë sekret Ryan e ka zbuluar në Festivalin e Kanës ku paraqitet si producente me dokumentarin “Countdown to zero”.

Ajo shton se nuk mund ta zbulojë titullin e filmit pasi fillimisht nevojitet financimi. Jo keq për një vajzë që dëshironte të bëhej gazetare por që më pas u bë një nga fytyrat më të dashura në Hollywood.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top