• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Megan Fox, fytyra e Armanit

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Aktorja joshëse Megan Fox është fytyra e re e koleksionit të kozmetikës së Giorgio Armanit, ndërsa do të paraqitet në fushatën reklamuese të kompanisë kah fudni i këtij viti.
Bukuroshja, e cila më herët ka reklamuar veshjet e brendshme Emporio Armani dhe xhinset Armani, është shprehur e entuziazmuar që është angazhuar nga kompania e famshme e modës.

“Zotëri Armani është një vizionar ikonik për të gjitha gjërat e modës. Jam e nderuar që jam lidhur me të dhe jam pjesë e kësaj fushate”, ka thënë 24-vjeçarja.
 
Top