• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mel B dëshiron të ketë një djalë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ish këngëtarja e grupit Spice Girls Mel B, e cila ka dy fëmijë nga martesa e saj e mëhershme – Phonix 11 vjeç dhe Angel Iris tre vjeç – dhe një me burrin i saj Stephen Belafonte ka thënë se dëshiron edhe një fëmijë.


Janë në bisedime të kenë edhe një fëmijë së bashku.

Unë i dua shumë fëmijët dhe dëshiroj të kem një fëmijë me burrin tim, prandaj e kemi vendosur me Stephen të kemi një fëmijë tonin dhe dëshirojmë të kemi një djalë sepse tashmë kemi tri vajza”, tha Mel B.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top