• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Melissa Satta një femër me shije

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Melissa Satta
është një modele e njohur dhe është cilësuar si një femër me shije. Bëhet fjalë për modelen Melissa Satta, për të cilën veshjet janë shumë të rëndësishme në garederobën e saj.

Ajo është parë duke bërë shëtitje nëpër rrugët e Italisë, por edhe duke blerë veshjet më të reja në treg.

Modelja është në kulmin e karrierës së saj dhe pse jo, ndoshta shpesh ndihet edhe e lodhur.

Në këtë foto ajo duket mjaft në formë dhe me një buzëqeshje rrëzëllitëse. Duket se për Melissa Satta jeta ka rezervuar vetëm surpriza të bukura. Ajo është një modele e suksesshme dhe është cilësuar si një femër e pasur.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top