• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Melodia e telefonit e cila rrit gjinjtë

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Një shkencëtar japonez thotë se ka gjetur mënyrën e lirë, pa dhimbje dhe joinvazive për rritjen e gjinjve. Në të vërtetë në këtë do të ndihmojë një melodi e telefonit mobil.
Dr. Hideto Tomabechi nga Japonia thotë se ka zbuluar kombinimin magjik të tingujve që ndikojnë në trurin e femrave dhe nënvetëdijen e tyre në të vërtetë në tonin e padëgjueshëm të fshehur në melodinë për mobitel, të quajtur Rock Melon.

Toni i futur në melodi imiton qarjen e fëmijës, ndërsa nxitë trurin e femrës për ndjenjat amënore, që në fund rezulton me rritjen e gjinjve për shkak të reagimit të indeve qumështore.

Për zbulimin e Tomachit është xhiruar edhe një dokumentar në Discovery Channel i cili demonstron veprën jetësore me ndihmën e subjekteve–femrave të cilat vullnetarisht kanë pranuar t’i nënshtrohen këtij eksperimenti. Sipas këshillave të tij, gruaja duhet ta dëgjojë melodinë e telefonit mobil 20 herë në ditë për të pasur rezultate të dukshme.
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Melodia e telefonit e cila rrit gjinjtë

Bravo ju femra , ja hudhet .

Po per tu rrit naj gje e mashkullit çfare melodie duhet me degju -fershellen-
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Melodia e telefonit e cila rrit gjinjtë

Beaute :D po ti ku e mban? hahahaha
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,195
Pikët
113
Përgjigje e: Melodia e telefonit e cila rrit gjinjtë

Kur del ne trego ky tel ?
Dhe nese e vem ne vend tjeter ndikon po njesoj ?
hahahahahahahahaha
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Melodia e telefonit e cila rrit gjinjtë

Duhet bërë peticion për diskriminim gjinor. Pse vetëm femrave t'iu rritet gjoksi, po ne meshkujve mos na rritet ajo gjëja... :p Siduket ky tipi paska inkuzicion mendor të theksuar. :p
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,195
Pikët
113
Përgjigje e: Melodia e telefonit e cila rrit gjinjtë

Subz te rekomandoj ta besh , gjynah ata qe skan duhet tu rritet dhe tyre .
Dmth behu ti zeri tyre i mean .haha
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Melodia e telefonit e cila rrit gjinjtë

Subz te rekomandoj ta besh , gjynah ata qe skan duhet tu rritet dhe tyre .
Dmth behu ti zeri tyre i mean .haha
Shiko, egoja është më e madhe sesa një dëshirë. E ke të madh e kërkon akoma më të madh, pra kalojm tani në superego. Ky është problemi me gjinin superiore, shikon një të madhe kërkon ta bëj më të madhe.

P.s Nuk jam cicëron të bëhem zëri i të padëgjuarve :p
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,195
Pikët
113
Përgjigje e: Melodia e telefonit e cila rrit gjinjtë

Shiko, egoja është më e madhe sesa një dëshirë. E ke të madh e kërkon akoma më të madh, pra kalojm tani në superego. Ky është problemi me gjinin superiore, shikon një të madhe kërkon ta bëj më të madhe.

P.s Nuk jam cicëron të bëhem zëri i të padëgjuarve :p
Nje llaf thash haha
Sa mir qe skam kaq superego , kenaqem dhe me pak :d
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Melodia e telefonit e cila rrit gjinjtë

Nje llaf thash haha
Sa mir qe skam kaq superego , kenaqem dhe me pak :d
Femrat nuk vuajn nga ego apo superego, pasi janë koleroike :D

Femra kënaqet me pak, në momentin kur s'ka aspak..:p
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Melodia e telefonit e cila rrit gjinjtë

akoma ne kerkim per bomba me te medha :p hahahaha
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,195
Pikët
113
Përgjigje e: Melodia e telefonit e cila rrit gjinjtë

Femrat nuk vuajn nga ego apo superego, pasi janë koleroike :D

Femra kënaqet me pak, në momentin kur s'ka aspak..:p

Kush tha qe svuajne mo ,un jam superegoiste per gjera qe ja vlejne ...;)
Per kshu booblina ene gjona tjera jan thjesht gjera siperfaqsore ..lol
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Melodia e telefonit e cila rrit gjinjtë

Kush tha qe svuajne mo ,un jam superegoiste per gjera qe ja vlejne ...;)
Per kshu booblina ene gjona tjera jan thjesht gjera siperfaqsore ..lol
Dole atje ku desha unë...! Pra, i kushtoni rëndësi momentit fillestar, pastaj kapeni në detaje me rëndësi dhe dilni aty ku të doni dhe abuzoni :p

hahahahahahahaha
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Melodia e telefonit e cila rrit gjinjtë

subz po me del si ky shkenctetari japonez:p
 
Top