• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mendes dëshiron të bëhet yll roku

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Aktorja e Hollywoodit, Eva Mendes, është një fanse e çmendur e muzikës rok.
Bukuroshja thotë se dëshirë e saj sekrete është të menaxhojë bendin e saj deri në maje të suksesit, por karriera e saj si aktore po e pengon në këtë drejtim.

“Muzika është shumë e rëndësishme për mua. Unë vazhdimisht shkoj dhe shoh bendet ‘live’ kur nuk punoj. Për tashmë një kohë po shpresoj të menaxhoj një bend, por thjesht nuk kam kohë. Ndoshta një ditë do të arrij”, ka thënë aktorja 36-vjeçare
 
Top