• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mendes ka rezerva për titullit e ‘femrës më seksi’

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113


Eva Mendes më shumë do të dëshironte të ketë një Oskar se sa të lavdërohet për bukurinë e saj. Aktorja, e cila së fundi u votua si Gruaja më Seksi e Gjallë në një sondazh në internet, thotë se ajo i merr me rezerva mirënjohjet e tillë, pasi nuk dëshiron që ata të kontrollojnë kokën e saj.

“Duhet t’i merrni me kujdes ata gjëra, përndryshe do të shkatërroheni kur nuk do të konsideroheni e tillë më vonë. Andaj thoni faleminderit dhe vazhdoni më tej. Dhe e dini çfarë? Më parë do të pranoja një Oskar, faleminderit”, ka thënë aktorja.
 
Top