• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mendim i çastit...

Ajana87

V.I.P
Anëtar
Nov 26, 2013
Postime
7,759
Pikët
113
Bisedonim me vajzën e minxhes, axhes, xhaxhit..
Me shëndetin ska, normal qe ska..
Por njeriu I shendosh donë, mendoja.
Pasi I thash tani në kte gjendje që jam sdua asgjë vetëm shendet, shtova edhe një Shtëpi 😂
 

Nutella

E ngrënshme !
Anëtar
Feb 29, 2020
Postime
2,526
Pikët
113
Dikur isha me burnesh..
Tash frigem ti shof kto filmat me fantazma e vampir..
Mire thuan..
Te u plak njeriu të u bo si fëmija 😂😜

Boh.. Sa mendime sontee
Une pashe mbrem rreth kesaj ore nje me hanxhar e sme zuri gjumi me deri ne mengjes😁
Me dukej sikur do shfaqej ai burri me hanxhar nga pas sapo te mbyllja syte-qesh-``chairhide``
 

Ajana87

V.I.P
Anëtar
Nov 26, 2013
Postime
7,759
Pikët
113
Une pashe mbrem rreth kesaj ore nje me hanxhar e sme zuri gjumi me deri ne mengjes😁
Me dukej sikur do shfaqej ai burri me hanxhar nga pas sapo te mbyllja syte-qesh-``chairhide``
Aaa un e lash se vazhdova..
Ishte një çifte që u kishte vdekur një djalë, pastaj bënë një djalë tjetër e ai I vdekuri I dilte këtij të gjallin, emri Fatkeqesishte sme dilte aty, dhe filmat gjithmon I kapi nga mesi ose fundi) 😜
 

Nutella

E ngrënshme !
Anëtar
Feb 29, 2020
Postime
2,526
Pikët
113
Aaa un e lash se vazhdova..
Ishte një çifte që u kishte vdekur një djalë, pastaj bënë një djalë tjetër e ai I vdekuri I dilte këtij të gjallin, emri Fatkeqesishte sme dilte aty, dhe filmat gjithmon I kapi nga mesi ose fundi) 😜
Po boll mi se sonte dua te fle-qesh--qesh-
 

Ajana87

V.I.P
Anëtar
Nov 26, 2013
Postime
7,759
Pikët
113
Po boll mi se sonte dua te fle-qesh--qesh-
Njeher me. Ka ndodhur.. Kam. Mar burrin në cel që flinte gjume në dhomën e gjumit që të kaloj dhe une për të fjetur, imagjino kisha frik të dal në korridor 😂😂
Flej flej.. Ti je si Nutella, mendo gjëra të bukura, embela..


Ps. Vajza ime e madhe ka disa net që më zgjohet dhe vjen tek unë e me thot frigem, I them nena mendo për princeshat dhe sdo frigesh..
Se di.
Mund ta ket se ia kam. Venduar të gjitha kukullat të koka..
Ato edhe mua kenfrigin ndonjeher, djema kujtojn at filmin me atë kukullën. Që ngjallet naten 😂😂😂😂😜😜😜
Naten.. 😘
 

shoku_tanku

Stop counting!
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
24,644
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Top