• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mendime të Branko Merxhanit rreth Besëlashtës

Solon12

Super Anëtar
Anëtar
Jun 1, 2020
Postime
307
Pikët
43
Merxhani ka nje pik te drejte. Po konkluzioni e kesaj krizes shpirterore s’eshte lutje idhullat dhe demonet.
 
Top