• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mendimet e Femrave...

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
15,086
Pikët
113
Ndodh edhe keshtu : kembengul ai psh qe te dilni,kurse ti mendo per dike tjeter.
U pa puna do mbyll syte,pune 5 minuta gje 😂
 

Leaf

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 20, 2011
Postime
16,957
Pikët
113
Femra nuk e jep veten hic edhe Brad Pitt po te ishte t’u kalu. Nje cast mund ta shihte por jo me shume. Nese ndjen qe “ Bradi” po i jep vemendje, i buzeqesh nje grimce ..po shume pak.. e me pas ne mendimet e saj ajo grimce behet motivi i zgjimit me buzeqeshje mengjeseve vajzerore.

Femra eshte specie shume e brishte. Nje pale sy e buze e shpatulla te kombinuara ne nje mashkull mund ta mbeshtjellin qenien e saj si asnje mbulese tjeter. Por po aq shpejt prishet cdo fantazi kur sa hap gojen e flet e duket qe eshte kungull jo Brad .

Nje univers qe formon ndjenje brenda saj dhe nje hinke qe shperben gjithcka eshte mashkulli .
 
Top