• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mendimi i Çastit.......

Status
Temë e mbyllur.

Viking

ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
16,174
Pikët
113
Vendndodhja
*𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
E Mero Baze burre i mire ?!

E di ate ti me Ushtarin qe kerkonte leje
Oficer me duhen 3 dite leje se me ka vdekur baba?
Ja jepte Oficeri shkrete....
Kur vinte ushtari nuk bente 1 muaj ushtri dhe harronte edhe i kerkonte prape leje.
Oficer me duhen 3 dite leje se me ka vdekur baba?
Ja jepte Oficeri i shkrete e u bo bajat kjo pune nja 4-5 here
I thiri mendjes ushtari pas ca kohesh dhe ndryshoj takt:
Oficer me duhen 3 dite leje se me ka vdekur nena?
Ja jep Oficeri prape
Kur u kthye ky pas nje muaji se zgjaste shume ushtria athere 2 vjet ishte marina.
I thote prape ky:
Oficer me duhen 3 dite leje se me ka vdekur nena?

E ze ky oficeri me grushta e shqelma edhe ne dhome te izolimit duke e rrahur i thoshte.

More shejtan po baballar mund te kesh sa te duash po nene vetem nje ke more zuzar😂😜

Kshu qe mendohuni para veprimeve te çastit.
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
6,656
Pikët
113
Pse lulet e diellit e kthejne koken nga dielli dhe levizin bashke me te ne te njejtin drejtim?

Pse lulet e diellit i kane farat e zeza?

Pse gjethet e lule diellit jane te verdha?

Pse farat jane individualisht te veshura ne zi? Pse jane ato te bardha brenda?

Tek e bardha fshihet i ziu dhe tek i ziu fshihet e bardha.Corbeau
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,857
Pikët
113
Njeriu cdo mengjez,i jep flokeve forme(apo i kref),
por jo zemren e tij.
Kenaqu me ate qe KE.

POPULLI i..........................KINES,apo FJALE te URTA te TIJ.
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
37,449
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
The most pathetic person in the world is some one who has sight but no vision.
- Helen Keller
 

Helena

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
17,211
Pikët
113
Ti nuk e kupton se çfarë je duke bërë.
Ndërsa unë e mirëkuptoj pse po e bën!
Sepse arsyeja që të nxit është e drejtë ndërsa vepra është e gabuar!
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
37,449
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
You may choose to look the other way but you can never say again that you did not know.
- William Wilberforce
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
6,656
Pikët
113
T'a dinte Bibi Netanjahu se kush e perfaqeson do te kishte vrare veten nga turpi. Sepse te vrasesh plehra te tilla eshte turp.


Eli
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
24,493
Pikët
113
Sot e gjeti te bjere shi? Tamam sot qe kam 500 pune per te bere e per te blere?!
Ncncnc
Ohhh cfare gjumi qe kam bere, si shqerre. Mire qe me ra nje zile telefoni, se me fjet deri ne darke. 🥰
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,857
Pikët
113
KTE....DJALOSHIN e KEMI ne FORUM...
PS...nuk bene KURRE GABIM te ABONOHESH apo te SHIKOSH...mrekullite e TIJ.
Dhe shkruesi nuk fiton para.
DANKE GRANDE.
Nga beni.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top