• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mendimi i castit

Status
Temë e mbyllur.

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
8,282
Pikët
113
Se u mbyll, dhe sbeja dot replike,

Lexova qe kishte shkrujt ngi ngoja, qe me angelisaen dhe shokun tanku ishin treshe,...lol

"
Urime qe u bere gruja number 2 apo 3 e akrepit :D Moj po PSE po largohesh NGA treshja une, ti, Tanku njehere :p ne jemi te persosur, nuk e Di PSE u largua Burri jone -qesh- por do kthehet ai, mos ik dhe ti tani :p :D

"
P.s

Se dija qe behej treshe edhe ne forum...

:p

Angli, mesa burra qenke ne forum,...:D

I di sibi kto gjona?

:D
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
21,176
Pikët
113
Kam nje jave qe degjoj e shoh biseda ne studio, per nominimin dhe ndarjen e cmimeve Oscar, diversitetin e tyre, diskriminimet raciale e gjinore, etj etj. U cmenda!!
Kur po fillon e mbaron qe te fle rehat. 🙈
Lol
 

nghi ngo

V.I.P
Anëtar
Nov 22, 2013
Postime
2,351
Pikët
63
Se kisha me ty Yoko :D jam e sigurte qe s'do shpetoje asnjeri pa I pare :D
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
38,357
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Kam nje jave qe degjoj e shoh biseda ne studio, per nominimin dhe ndarjen e cmimeve Oscar, diversitetin e tyre, diskriminimet raciale e gjinore, etj etj. U cmenda!!
Kur po fillon e mbaron qe te fle rehat. 🙈
Lol
un po pi kafe qe te ta shikoj :p
 

Viking

*𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
12,613
Pikët
113
Vendndodhja
ᛖᛞᛗᛟᚾᛞ
Mua më duket absurde të shikoj një emision live deri në 5 të mëngjesit ktej nga europa kur nesër në mëngjes do e shikoj kush ka fituar kush ka komentuar kush ka filtruar e kush ka abuzuar!!
 

Mistrece

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
14,893
Pikët
113
Sempre sarai
Nella tasca a destra in alto
In un passo stanco dentro un salto in alto

 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
30,518
Pikët
113
Bitterness is like cancer. It eats upon the host. But anger is like fire. It burns it all clean.
- Maya Angelou
 
Status
Temë e mbyllur.
Top