• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mendimi i castit

Status
Temë e mbyllur.

Ajana87

V.I.P
Anëtar
Nov 26, 2013
Postime
4,227
Pikët
113
Vendndodhja
Tetove
Rrezimi i qeverise!
Jo nuk jam, pse athua duhet te jem dhe te shqetesohem!
Jo, por pak si shume shqetsohesh me duket.

Cka dmth kjo.. Ka pas te vrame e te shame, luft dicka..


Nejse..

Ps. Thash mos e ke se ka vdek ajo aktorja Leze, poo dhe askush nuk hapi nje teme ketu
 

Ajana87

V.I.P
Anëtar
Nov 26, 2013
Postime
4,227
Pikët
113
Vendndodhja
Tetove
I urrej njerzit qe nga naiviteti i tjetrit mundohen te perfitojn, ose ose te bejn dike tjeter shkas per te qeshuren e vete 1 sekondshe.
Nuk me pelqejn njerzit qe tallin tjetrin, e sidomks ata tinzaket si dhelpra.
Jam. Person qe mendoj se smund te ket njerez te till prandaj shpesh bie pre e tyre, me naivitetin qe kam.
Dhe cka eshte me e keqja, asnjher nuk mund ti deshifroj njerzit, ose ose te them ky ka ket veti e ky tjetri kete cilsi.
Me duken gjith njejte, perderisa une mundohem ti beje nje te mire dikujt, nuk mund ta besoj se mund te me godas pas shpine, nuk e besoj, nuk e mendoj, por gje qe ndodhe.
Kur te me rriten vajzat por edhe prej tani do te ua ngul ne koke, te mos i besojn askujt, askush te mos u duket i mire, ti shofin njerzit si armikun e tyre me te keq, te shofin tjetrin si ujku qe e shef delen..

Pikë.
 
Anëtar
Aug 30, 2012
Postime
3,708
Pikët
113
I urrej njerzit qe nga naiviteti i tjetrit mundohen te perfitojn, ose ose te bejn dike tjeter shkas per te qeshuren e vete 1 sekondshe.
Nuk me pelqejn njerzit qe tallin tjetrin, e sidomks ata tinzaket si dhelpra.
Jam. Person qe mendoj se smund te ket njerez te till prandaj shpesh bie pre e tyre, me naivitetin qe kam.
Dhe cka eshte me e keqja, asnjher nuk mund ti deshifroj njerzit, ose ose te them ky ka ket veti e ky tjetri kete cilsi.
Me duken gjith njejte, perderisa une mundohem ti beje nje te mire dikujt, nuk mund ta besoj se mund te me godas pas shpine, nuk e besoj, nuk e mendoj, por gje qe ndodhe.
Kur te me rriten vajzat por edhe prej tani do te ua ngul ne koke, te mos i besojn askujt, askush te mos u duket i mire, ti shofin njerzit si armikun e tyre me te keq, te shofin tjetrin si ujku qe e shef delen..

Pikë.
Per mendimin tim me mire mësoju që të bëjnë sikur ju besojnë te gjitheve na jashtë, po na brenda ti shofin të gjithë me na pak cinizëm ;)
 

kalistro

Super Anëtar
Anëtar
Mar 19, 2020
Postime
138
Pikët
28
Vendndodhja
Center of a Supernova
I urrej njerzit qe nga naiviteti i tjetrit mundohen te perfitojn, ose ose te bejn dike tjeter shkas per te qeshuren e vete 1 sekondshe.
Nuk me pelqejn njerzit qe tallin tjetrin, e sidomks ata tinzaket si dhelpra.
Jam. Person qe mendoj se smund te ket njerez te till prandaj shpesh bie pre e tyre, me naivitetin qe kam.
Dhe cka eshte me e keqja, asnjher nuk mund ti deshifroj njerzit, ose ose te them ky ka ket veti e ky tjetri kete cilsi.
Me duken gjith njejte, perderisa une mundohem ti beje nje te mire dikujt, nuk mund ta besoj se mund te me godas pas shpine, nuk e besoj, nuk e mendoj, por gje qe ndodhe.
Kur te me rriten vajzat por edhe prej tani do te ua ngul ne koke, te mos i besojn askujt, askush te mos u duket i mire, ti shofin njerzit si armikun e tyre me te keq, te shofin tjetrin si ujku qe e shef delen..

Pikë.
Nuk eshte se zgjohesh nje dite ja ku jam te thuash qe kam kete tip. Tipi dhe karakteri formohen me vite ,mbase nuk duhet pare gjithcka sic je vete ashtu mund te jete dhe tjetri . Jemi plot shtate miliard e kusur te ishim gjithe njelloj sdo kishte kuptim . Mendimi im eshte pershtatja , kete tu mesosh vajzave te pershtaten si me te mirin dhe me ate te ligun si me smiren ashtu dhe me meshiren. Jo ashtu ti shohin sic sheh ujku delen :) Mos e merr per kapital kete qe te thashe por peshtatja eshte me e mire per mendimin tim te jesh elastik pa u perthyer dhe keputur.
 

Kurt

———>
Anëtar
Aug 9, 2014
Postime
5,645
Pikët
113
Na e keni hanger sysh ameriken disa ktu duke e mallkuar. Ishim 23 trillion dollar borxh tani kongresi amerikan aprovoj ti japi popullit ndihm para ta thata 2.5 trillion, dmth tani eshte 25.5 trillion borxh amerika. Imagjinon kush dot sasine e ktij leku? Eshte numer qe nuk paguhet dot kurr. Kjo ndihm mund ti ndihmoje amerikant vetem dy jave por kriza e pandemise duket se do zgjasi me muaj.
Erdhi koha te apkilojm per azil neper fashtrat e shqiperise, kuptohet nese dalim gjalle nga virusi dhe kaosi qe do shkaktoje virusi ne popullsi.
 

Ajana87

V.I.P
Anëtar
Nov 26, 2013
Postime
4,227
Pikët
113
Vendndodhja
Tetove
E paskem bere nje kafe te keqe tash, ne mengjes, apo ndoshta shune heret eshte e sshof mire 😜
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
30,518
Pikët
113
Na e keni hanger sysh ameriken disa ktu duke e mallkuar. Ishim 23 trillion dollar borxh tani kongresi amerikan aprovoj ti japi popullit ndihm para ta thata 2.5 trillion, dmth tani eshte 25.5 trillion borxh amerika. Imagjinon kush dot sasine e ktij leku? Eshte numer qe nuk paguhet dot kurr. Kjo ndihm mund ti ndihmoje amerikant vetem dy jave por kriza e pandemise duket se do zgjasi me muaj.
Erdhi koha te apkilojm per azil neper fashtrat e shqiperise, kuptohet nese dalim gjalle nga virusi dhe kaosi qe do shkaktoje virusi ne popullsi.
Hajt mo edhe ju bashke me Ameriken... se tani Po ja shikoni hajrin.

Rri I qete se nuk te vjen e keqe nga ne ...e keqja te vjen nga vete ai qe te jep e te vret me Duart e tij .
 

Ajana87

V.I.P
Anëtar
Nov 26, 2013
Postime
4,227
Pikët
113
Vendndodhja
Tetove
Shkovem me shokun ne market edhe une, kendonye njenkebge e Genta Is. E si i dhash me ze pas asaj kenges, shoku me shikoi kshu si ke cudi, pasojat e karantines jan i thash. 🤣


Ps. Me qerasi me nje makiato ne vetur 😂
Ma. Boni surpriz 🤣😜
 

Attachments

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
11,085
Pikët
113
U befasova sot kur hapa faqebukin dhe po lexoja lajmin per vdekjen e vellaut me te vogel te @TerraN nga forumi. Para dy vitesh humbi edhe nje vella tjeter pastaj edhe nenen.

Ngushellime shoku edhe ketu, dhe te gjeni forcen e ti perballoni gjitha keto humbje e dhimbje qe keni perjetuar ne keto dy vitet e fundit. 😥
 

Ajana87

V.I.P
Anëtar
Nov 26, 2013
Postime
4,227
Pikët
113
Vendndodhja
Tetove
U befasova sot kur hapa faqebukin dhe po lexoja lajmin per vdekjen e vellaut me te vogel te @TerraN nga forumi. Para dy vitesh humbi edhe nje vella tjeter pastaj edhe nenen.

Ngushellime shoku edhe ketu, dhe te gjeni forcen e ti perballoni gjitha keto humbje e dhimbje qe keni perjetuar ne keto dy vitet e fundit. 😥
Awww, zoti u falte durimin, sa keq me ra, sinqerishte.
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
38,355
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
nje kolege ne pune na cmendi duke folur per mardhenien e saj te re “johnny keshtu, un dhe johnny ashtu”..nejse ai jeton ne Puerto Rico, dhe me perpara na tregonte foto me te dy bashk, kur erdhi mbrapa po na tregonte foto me veteveten dhe maman e johnit, e pyeta “po foto me johnin nuk ke marr”...me nderpret “oh sdua te flas “ ..po mendoja “well biiach mos te flisje qe ne fillim nese sdo te flasesh per marrdhenien tende” :p....nejse keto kohe dhe kohe me perpara me ngre nervat se kujton se ka autoritet ne pune...harron qe jam un qe bej decizionet me pacientet jo ajo 😒 gjitheashtu mendon se po behet “qesharake” kur ne messanger group nje nga koleget poston nje foto te nje femre jo te pashme dhe thot “oh aty eshte rexhina” dhe sigurisht ja kthej se duket si vetevetia duke then ose ngaqe ka floket e kuqe ose nga mosha e saj (eshte nja 20 vjece me e madhe)...por dje kur me krahsoj perseri i them “marisol ki kujdes se do pelcas dhe sdo te te pelqej”...”hahshaha oh xhina you loka”...”ehh loka un apo ti qe te duket qesharake, je si ata femijij kur i thua mos e be me dhe fillon dhe qesh...kujdes se do te bej vizen”....”cfare vize....hahahashaha”...”mierda list” i them meqe eshte spanjolle lol
 
Status
Temë e mbyllur.
Top