• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mendimi juaj mbi tradhëtinë

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Do doja te kisha nji ide sa me te qart per mendimin qe kan shqiptaret e virtualitetit per tradhtin(bashkeshortore,shoqerore,fizike,shpiterore etj etj)
Prandaj mos ngurroni jepni mendimin tuaj te lir per kete pjes te jetes (histori nga jeta,ngjarje reale etj etj)
Personalisht mendoj qe tradhtia esht pjes e kromozomeve tona prandaj esht veshtir ti shpetojm
Pra me pak fjal na rujt zoti nga gocat seksi
 

invisible

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
101
Pikët
0
Vendndodhja
tirane
Re: Mendimi Juaj Mbi Tradhtin

kjo eshte gjeja qe urrej me shume ne bote
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
Re: Mendimi Juaj Mbi Tradhtin

Jo un ne fakt vdes me trradhtu pak po me vjen shum inat nese dikush me trradhton:(
 

mouse

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 29, 2009
Postime
5
Pikët
0
Vendndodhja
Gjk,KOSOVA
Titulli: Mendimi Juaj Mbi Tradhtin

tradheti ndodh atehere kur personi e shikon gjinin e kundert "just like a sex-machine" dhe nuk eshte i/e dashuruar vertet ....mmm mos hani me shum lugë ....
 

Ana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
154
Pikët
0
Vendndodhja
Somewhere far from home
Re: Mendimi Juaj Mbi Tradhtin

Do doja te kisha nji ide sa me te qart per mendimin qe kan shqiptaret e virtualitetit per tradhtin(bashkeshortore,shoqerore,fizike,shpiterore etj etj)
Prandaj mos ngurroni jepni mendimin tuaj te lir per kete pjes te jetes (histori nga jeta,ngjarje reale etj etj)
Personalisht mendoj qe tradhtia esht pjes e kromozomeve tona prandaj esht veshtir ti shpetojm
Pra me pak fjal na rujt zoti nga gocat seksi
po ti me vrap duke ja ven fajin shkences... Te gjitha behen me vete dije kur ti tradheton nuk eshte se e ke dicka qe do trupi jot dhe se kontrollon dot se mendjen e ke topce truri te punon por puna eshte se mendoni me trurin e vogel jo ate te madhin kshu qe ja ku eshte problemi
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Mendimi Juaj Mbi Tradhtin

nice cenka kjo tema per emndimin time eshte kjo qe te duash nje nejri me zemer dhe nqs se te genjen per nje gje me te vogel eshte nje tradheti qe per emndimin tim sdo i besoj me kurree dhe ai qe tradheton ai ste do me shpirt ai qe te tradheton ai te ben te vuash ai qe te tradheton te ben te ndihesh keq ne shpirt e ne zemer dhe sado qe mundohehs ti japesh shonce kurre ne zemrne tende sdo ti besohs me kurre kurre:(
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Mendimi Juaj Mbi Tradhtin

Larg nga syt larg nga zemra,, larg nga te degjuarit, me pak fjal nqs sdi gje mos me thoni gje jeta vazdon , njerez jemi dhe falim...(i dashur ne ket rast duhet te me falesh dhe ti se smbaj mend sa her tekam tradhtu ihiihiih:D )
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Titulli: Mendimi Juaj Mbi Tradhtin

tani te flasim per tradhetine eshte nje teme e gjere shum sepse ka shkaqet qe te cojne ne tradheti dhe gjithashtu jane dhe pasojat e kesaj gjeje te dyja si shkaqet si pasojat sjane te bukura,,,tradhetia ndodh ngaqe shum persona se ndjejne veten mir me ate qe kane ose eshte vete ne gjak qe e kane tradhtine e smund te rrine rehat me nje person,,per mendimin tend eshte gjeja me ulet per nje njeri qofte femer apo mashkull thjesht shkel vlerat morale te jetes dhe te vete njeriut
 

Corn

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 10, 2009
Postime
324
Pikët
0
Titulli: Mendimi Juaj Mbi Tradhtin

nese dikush tradheton do te thot nje ai njeri ndihet e len pas dore ndaj dhe tradheton
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Mendimi Juaj Mbi Tradhtin

jam me mendimin e chokolate hapi deren ai qe te tradheton mos prit ti japesh chance tjeter se sja vlen:(:(
 

Innocent

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 21, 2009
Postime
16
Pikët
0
Titulli: Mendimi Juaj Mbi Tradhtin

Une them se tradhetia eshte e embel ..po ne te njejten kohe e hidhur :)
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Mendimi Juaj Mbi Tradhtin

innocent te mbet ne fyt me tradhetia se me duket se cenke tradhetar ahahha jk
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Titulli: Mendimi Juaj Mbi Tradhtin

ahahhahaha askush si pelqen ta tradhetojne por kur tradheton vete nuk ben ze sic duket i shijon
 

Innocent

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 21, 2009
Postime
16
Pikët
0
Titulli: Mendimi Juaj Mbi Tradhtin

asgje nuk planifokohet .. kur behet atere mbledh mendien haha
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Titulli: Mendimi Juaj Mbi Tradhtin

epo problemi eshte mos te shkoje puna sa te behet se po u be ne dac mblidh mendjen ne dac vrit veten ska me kuptim asgje
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Mendimi Juaj Mbi Tradhtin

mah kur ke tradhtu 1 her dije se ana tjeter ta ka hedh 3 her i thon llafit..
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Titulli: Mendimi Juaj Mbi Tradhtin

Te gjith tradhtojme edhe pse se pranojme :D
Shaka..ska gje me te shemtuar ..dhe pse ekziston eshte reale..kujto i ka ndodhur ..sepse eshte pjes e jetes..si lind dashuria ..vjen dhe tradhtia..e me radh dhe pse duhet normale ..:p
 
Top