• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mendimi juaj mbi tradhëtinë

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Mendimi Juaj Mbi Tradhtin

kush tradheton te vritet ska:p;P
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Mendimi Juaj Mbi Tradhtin

Preferoj se paku ne bindjet e mija aq me teper kur i shfaq ne kushte te tilla, te mos kem Pergjigje Klishe.

Tradhetar/e ! nese te thone psh ose i thua dikujt eshte vleresim negativ.Pra i bie qe te themi se eshte e Keqe dhe e denueshme.

E shmangim dot ? ......... :)
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Mendimi Juaj Mbi Tradhtin

dicka qe te gjithe e urrejne dhe e vuajne kur dikush u a ben atyre, por qe te gjithe e justifikojne kur e bejne vete
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Banned
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
15,271
Pikët
113
Përgjigje e: Mendimi Juaj Mbi Tradhtin

Tradhetia eshte e embel kur e ben vete; e hidhur, e pagelltitshme kur ta bejne te tjeret.
 

Skydive

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 22, 2012
Postime
2,262
Pikët
0
Përgjigje e: Mendimi Juaj Mbi Tradhtin

Tradhetia qëndron në parimet dhe besimet individuale, tradhtia nuk është e njëjtë për të gjithë.

Ca njerez te mencur kan thene "Tradhetine te gjithe e deshiruan,tradhetarin asnje!"
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,179
Pikët
113
Përgjigje e: Mendimi Juaj Mbi Tradhtin

Ju thaft deri ne rrenx atij qe tradhton qashtu haha
 

Elian70

Photoshop
Anëtar
Jan 30, 2014
Postime
8,554
Pikët
0
Vendndodhja
Vlorë
Përgjigje e: Mendimi Juaj Mbi Tradhtin

nese e doni ndaluni se tradhetuari, e nese nuk e doni....etjera etjera...
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,682
Pikët
113
Përgjigje e: Mendimi juaj mbi tradhëtinë

Tradhetia nuk ka shpjegim.
Njerzit qe tradhetojn jan me egoistet qe su behet von per ndjenjat e personit qe kan ne krah.
 

Mistrece

...
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
17,754
Pikët
113
Përgjigje e: Mendimi juaj mbi tradhëtinë

Tradhetia eshte organike dhe e pafajshme.
 

Kurt

———>
Anëtar
Aug 10, 2014
Postime
9,388
Pikët
113
Përgjigje e: Mendimi juaj mbi tradhëtinë

Problemi eshte se shume femra dhe meshkuj nxehen eksitohen me shume kur tradhtojn. Kjo eshte nje semundje a pasherueshme mendore. Zoti do i gjykoje kto njerez.
 

Anemone

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
31,531
Pikët
113
Përgjigje e: Mendimi juaj mbi tradhëtinë

Problemi eshte se shume femra dhe meshkuj nxehen eksitohen me shume kur tradhtojn. Kjo eshte nje semundje a pasherueshme mendore. Zoti do i gjykoje kto njerez.
kurti na flit njehere ti si scorpions qe je pse tradheton scorpionsi? :d

nga egoizmi? nga dashuria? nga inati? nga xhelozia? :D
 

Kurt

———>
Anëtar
Aug 10, 2014
Postime
9,388
Pikët
113
Përgjigje e: Mendimi juaj mbi tradhëtinë

kurti na flit njehere ti si scorpions qe je pse tradheton scorpionsi? :d

nga egoizmi? nga dashuria? nga inati? nga xhelozia? :D
Une jam shenj dashi ne horoskop, nese aty e ke fjalen,lol

Nuk dij cfar te them, njerzit trahdtojn se jane sex addicts ne rradhe te pare. E dyta eshte rreziku i aktit qe eksiton mashkullin dhe femren, tradhtarin. Ku ka rrezik ka "shperblim". Por mua me duken budalliqe kto mentalitete.
E mira eshte kto njerz mos te martohen, te rrijn beqar.
 

Anemone

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
31,531
Pikët
113
Përgjigje e: Mendimi juaj mbi tradhëtinë

Une jam shenj dashi ne horoskop, nese aty e ke fjalen,lol

Nuk dij cfar te them, njerzit trahdtojn se jane sex addicts ne rradhe te pare. E dyta eshte rreziku i aktit qe eksiton mashkullin dhe femren, tradhtarin. Ku ka rrezik ka "shperblim". Por mua me duken budalliqe kto mentalitete.
E mira eshte kto njerz mos te martohen, te rrijn beqar.
a te vdes une per ty. :d do qendroj te kjo sex addicts :D
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
49,987
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Teme interesante . LooL

Ngelet nje nga veset me te shemtuara ne familje , shoqeri and cift .
 

Riley

V.I.P
Anëtar
Jun 9, 2020
Postime
1,055
Pikët
113
Te gjithe themi e urrej tradhetine dhe eshte maskara ai qe e ben e ete tjera filozofi po asnje nuk merr gurin ti bie vetes kur tradheton vete se thjeshte ate momente nuk quhet per veten
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
49,987
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Vetes i ke rene ne momentin qe vendos qe te besh edhe dicka te tille ... pastaj jane te tjeret ato qe marrin vendime dhe denime ndaj teje e jo ti ndaj vetes tende .

S’ka kuptim kjo . LooL
 
Top