• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 39

  Anemone

  V.I.P
  • Postime
   31,531
  • Rezultati i reagimit
   17,223
  • Pikët
   113
 • 34

  Golden_Boy

  . From Askund.
  • Postime
   4,247
  • Rezultati i reagimit
   2,237
  • Pikët
   113
 • 31

  Punk1

  V.I.P
  • Postime
   11,486
  • Rezultati i reagimit
   12,771
  • Pikët
   113
 • 23

  cool_shqype

  cun per s'mari From ne NYC
  • Postime
   49,326
  • Rezultati i reagimit
   21,002
  • Pikët
   113
 • 16

  Angelisa

  V.I.P
  • Postime
   30,381
  • Rezultati i reagimit
   22,146
  • Pikët
   113
 • 15

  O2

  ☆✬ ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ ✬☆
  • Postime
   23,090
  • Rezultati i reagimit
   12,189
  • Pikët
   113
 • 14

  shoku_tanku

  nje pyke midis jush,cun per s'prapi From ne vithen e peles se hazdisur
  • Postime
   35,083
  • Rezultati i reagimit
   19,240
  • Pikët
   113
 • 10

  Meri

  "Personne" From Askund.
  • Postime
   14,602
  • Rezultati i reagimit
   4,779
  • Pikët
   113
 • 10

  Linda

  ❤❤❤❤❤❤
  • Postime
   14,648
  • Rezultati i reagimit
   15,843
  • Pikët
   113
 • 9

  Zana

  🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱 From 🌑
  • Postime
   49,987
  • Rezultati i reagimit
   27,334
  • Pikët
   113
 • 7

  Enisa

  First From Shqipëri
  • Postime
   9,544
  • Rezultati i reagimit
   10,656
  • Pikët
   113
 • 6

  unlovely

  Anëtar i ri 34 From Lost in the air
  • Postime
   483
  • Rezultati i reagimit
   3
  • Pikët
   0
 • 6

  engel

  V.I.P
  • Postime
   6,179
  • Rezultati i reagimit
   3,977
  • Pikët
   113
 • 5

  Mikela

  Anëtar i ri From U.S.A
  • Postime
   333
  • Rezultati i reagimit
   2
  • Pikët
   0
 • 5

  Prudence

  V.I.P
  • Postime
   14,433
  • Rezultati i reagimit
   12,414
  • Pikët
   113
 • Top